Головна
back-arrow
НАБОРИ ТА ПРОГРАМИ
back-arrow
Програма «РИТМ СЕРЦЯ»
Програма «РИТМ СЕРЦЯ»

Програма «РИТМ СЕРЦЯ»

2598 грн
Купити

Призначення: Рекомендується для людей, які страждають на аритмію, атеросклероз, гіпертонічну хворобу, гіпотонію, інсульт, інфаркт міокарда, ішемічну хворобу серця, міокардит, перикардит, серцеву астму, серцеву недостатність, стенокардію та ін.

Дія:
 • Відновлює та регулює кровообіг.
 • Зміцнює стінки кровоносних судин і відновлює їхню еластичність.
 • Запобігає утворенню тромбів.
 • Зменшує кількість зайвого холестерину та врівноважує баланс співвідношення тригліцеридів високої та низької щільності.
 • Зменшує частоту порушень ритму серцевих скорочень.
 • Має антистресову й ноотропну дію.
 • Зменшує прояви гіпоксії та ішемії тканин міокарда.
 • Здійснює антиоксидантний захист серцево-судинної, нервової та ендокринної систем.
 • Тривала підтримка здоров’я серця і судин, відновлення балансу в роботі нервової системи, а також поліпшення метаболічного й гормонального статусу.
РИТМ усуває порушення серцевого ритму, регулює кров’яний тиск.
Підвищує еластичність венозної стінки, зміцнює клапанний апарат, знижує проникність та крихкість капілярів. Забезпечує живильну підтримку кровоносних судин та клітин м'язової тканини, покращує загальний кровообіг.

ЛІВСЕЙФ підсилює детоксикаційну функцію печінки і покращує перетравлення жирів. Відновлює пошкоджені гепатоцити, запобігає розвитку жирового гепатозу

ХІТОЗАН+ зменшує кількість зайвого холестерину, сприяє нормалізації артеріального тиску і нормалізує рівень глюкози крові

ФРІЛАЙФ очищує судини та відновлює їх еластичність. Джерело потужних антиоксидантів, які захищають клітини від шкідливого впливу оксидативного стресу.

БАЛАНС регулює в центральній нервовій системі процеси збудження та гальмування, знімає стрес, перенапруження, покращує сон; нормалізує кровообіг, зменшують тиск та спазми судин

OMEGA COMPLEX+ покращує роботу серцево-судинної та нервової систем і запобігає утворенню тромбів. Стимулює роботу мозку, покращує пам’ять. Нормалізує обмін речовин і гормональний баланс. Регулює обмін жирів та знижує рівень зайвого холестерину.

ІНТЕЛЕКТ забезпечує ясність мислення, добру пам`ять, підвищує уважність, працездатність, регулює настрій, усуває соматичні порушення та головний біль, допомагає протистояти стресам, призупиняє передчасе старіння головного мозку.

О.К. збагачує організм кальцієм, магнієм, кремнієм і цинком в об’ємі, оптимальному для повноцінного забезпечення процесів обміну та саморегуляції ( гомеостазу).

НОРМ збалансовує всі процеси обміну, абсорбує та виводить із організму надлишок шкідливих речовин, нормалізуючи гормональний фон та усуваючи хронічні запальні процеси; відновлює метаболізм і прискорює спалення жиру.

1-й місяць (30 днів):

РАНОК (перед сніданком):
Хітозан+ - 2 капсули протягом 15 днів за 1 годину до їди;
Через 1 годину після їди:
Ритм – 1капсула
Фрілайф– 1 капсула

ВЕЧІР (перед вечерею):
Лівсейф – 1 капсула

2-й місяць (30 днів):

РАНОК (перед сніданком):
Інтелект – 1 капсула
OMEGA COMPLEX + – 1 капсула

ВЕЧІР (перед вечерею):
О.К – 1 капсула
Баланс – 1 капсула

3-й місяць (30 днів):

РАНОК(перед сніданком):
Ритм – 1 капсула
Комплекс Омега +– 1 капсула

ВЕЧІР (перед вечерею):
Норм – 1 капсула

Капсули фітокомплексів необхідно запивати 1\2 склянкою води.

Вагітність і період лактації, вік до 12 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


Програма відновлення і регуляції кровообігу «РИТМ СЕРЦЯ» сприяє комплексному оздоровленню та підтримці серцево-судинної, нервової та ендокринної систем.


У складі міститься спеціальний набір фітокомплексів CHOICE PHYTO, які поєднують у собі корисну дію лікарських рослин, пророщених зерен злаків, незамінних амінокислот, натуральних вітамінів, мінералів і сорбентів.


Активні речовини лікарських рослин і пророщених зерен пригнічують шкідливий вплив гормонів стресу адреналіну й норадреналіну на серцевий м’яз та кровоносні судини. Зменшують прояви гіпоксії тканин міокарда, яка часто призводить до розвитку ішемічної хвороби серця. Мінерали, антиоксиданти, вітаміни та фітоферменти, що входять до складу фітокомплексів, допомогають нейтралізувати шкідливі перекисні сполуки, що руйнують енергетичну систему клітин і порушують цілісність артерій та капілярів.


Регулярне вживання фітокомплексів запобігає збільшенню рівня гомоцистеїну та холестерину в крові. Постійне накопичення гомоцистеїну призводить до розвитку артеріальної гіпертензії, яка є першим симптомом серцево-судинних захворювань. Ця амінокислота руйнує стінки судин, а також завдає шкоди нервовій системі, що часто закінчується інсультом. Програму краще застосовувати 2 рази на рік.

Переваги:


 • Тонізувальний, протиаритмічний та ноотропний вплив на роботу серця і судин.

 • Необхідний набір антиоксидантів, мінералів та інших цінних нутрієнтів.

 • Кардіопідтримка завдяки серцевим глікозидам лікарських рослин.