Норм

Норм

Для покращення обміну речовин

30 капсул
172 грн
Купити

Призначення: Порушення ліпідного, вуглеводного та білкового обміну та їхніх ускладнень: метаболічний синдром, інсулінорезистентність, цукровий діабет 2-го типу, жировий гепатоз печінки. Полегшення стану при дискінезії жовчовивідних шляхів і закрепах.

Дія:
  • Збалансовує всі процеси обміну.
  • Абсорбує та виводить із організму надлишок шкідливих речовин.
  • Активізує метаболізм, покращує травлення.
  • Відновлює дефіцит поживних речовин.
Пажитник (насіння)
Пажитник містить клітковину, яка очищує кишечник і виводить шкідливі сполуки. Це сприятливо впливає на процеси всмоктування. Високий вміст кальцію допомагає швидше видаляти зв'язані клітковиною токсини, адже пажитник стимулює перистальтику. Цінується він і за присутність стероїдних сапонінів, які гармонізують обмін речовин, нормалізуючи гормональний фон та усуваючи хронічні запальні процеси.

Артишок (трава)
Хлорогенова та кавова кислоти рослини тонізують м'язи кишечника та жовчного міхура, стимулюючи їх спорожнення, а пектин покращує формування калових мас. Дубильні речовини знімають запалення, загоюють виразки, а органічні кислоти є антисептиками, що покращують мікрофлору. У результаті нормалізується травлення та засвоєння корисних речовин із їжі. Артишок містить інулін, який сприяє зниженню рівня глюкози в крові й зупиняє надмірне накопичення жирів у клітинах, завдяки чому відбувається активізація метаболізму.

Брусниця (листя)
Джерело фенолглікозидів і дубильних речовин. Особливо цінним є глікозид арбутин із протимікробними, сечогінними та жовчогінними властивостями. Він усуває запалення в сечостатевій системі та жовчному міхурі, що покращує виведення відходів метаболізму й прискорює обмін речовин.

М'ята перцева
Нормалізує травлення шляхом зняття запалення, болю та підвищеного газоутворення. Цьому сприяють ментол, дубильні речовини та лімолен. М'ята багата на урсолову кислоту. З'єднання підвищує активність клітинних рецепторів інсуліну, що є важливим при діабеті другого типу. Клітини стають більш чутливими до глюкози, знижується рівень цукру в крові та швидкість появи жирових відкладень.

Стевія
Стевіозиди рослини є замінниками цукру, котрі здатні покращувати метаболізм клітин кишечника за допомогою впливу на фермент, який відповідає за енергетичний баланс клітини. Це активує процеси всмоктування й роботу ШКТ загалом. Стевіозиди мають сечогінний ефект, прискорюючи виведення глюкози та інгібуючи її зворотне всмоктування в нирках.

Таурин і біотин
Сполуки активізують жировий обмін. Таурин здатний зв'язуватися з жовчними кислотами та покращувати засвоєння жирів, полегшуючи їх розщеплення. Є регулятором метаболізму, стимулює обмін речовин у тканинах, що сприяє жироспаленню. Біотин – активатор ферментів, які перетворюють жири на енергію.

Вітамін А
Бере участь у процесах синтезу ферментів, гормонів, нуклеозидів ДНК та ліпопротеїдів, що входять до складу клітинних мембран. Є незамінним для гармонізації обмінних процесів.

Вітаміни В1, В2, В6 та аскорбінова кислота
Беруть участь у регуляції жирового й вуглеводного обміну. Знижують рівень холестерину в крові та підвищують засвоєння клітинами глюкози.

Хром піколінат
Стимулює активність інсуліну, нормалізуючи рівень цукру в крові. Впливає на розщеплення жирів та розсмоктування холестеринових бляшок у судинах. Знижує жагу до солодкого і покращує апетит.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які покращують обмін речовин. Пророщені зерна містять всі необхідні речовини для розвитку або відновленню корисного мікробіому в тонкому та товстому відділах кишечника після перенесених інфекційних хвороб, антибіотикотерапії, хіміотерапії, операційних втручань, гемодіалізу тощо.

Дорослим та дітям старше 12 років — по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від 7 до 12 років — по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання: 30 днів. Повторний курс — після двотижневої перерви.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Листя брусниці (Vaccinium vitis-idaea)
- М’ята перцева (Mentha piperita)
- Трава артишоку (Cynara scolymus)
- Шишки хмелю (Humulus lupulus)
- Насіння пажитника (Trigonella foenum-graecum)
- Стевія (Stevia rebaudiana)

Вміст в 1 капсулі, мг:
- таурин 30
- вітамін С (аскорбінова кислота) 20
- вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) 1
вітамін В2 (рибофлавін) 1
вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) 1
вітамін А (ретинілацетат) 0,3
біотин 0,075
хром піколінат 0,025

Вагітність і період лактації, вік до 7 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.
Не сумісний з алкоголем.

Опис:


Норм – це натуральний природний комплекс для очищення кишечника, нормалізації травлення та покращення обміну речовин. Рослини комплексу впливають на проблему різнобічно.


- Клітковина пажитника й артишоку покращує випорожнення та очищує кишечник.
- Дубильні речовини артишоку та брусниці, фітостероїди пажитника знімають запалення травного тракту.
- Інулін артишоку, стевіозиди стевії та урсолова кислота м'яти нормалізують рівень цукру в крові.

Вміст у складі таурину, біотину, хрому та вітамінів групи В відновлює метаболізм, прискорює спалення жиру. Корисний при ожирінні, атеросклерозі, запальних захворювань ШКТ і сечостатевої системи, дискінезії жовчовивідних шляхів, діабеті, закрепах.

Переваги:


  • Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

  • Формула підсилена вітамінами групи В й хелатною формою хрому.