Головна
back-arrow
СHOICE UKRAINE

СHOICE UKRAINE

Це українська мережева виробнича компанія натуральних та екологічних брендів для здоров’я, краси й догляду за оселею.

ЦЕ ДОСВІД

Засновником компанії є підприємець Олександр Іванович Мілютін, який має великий досвід у традиційному й мережевому бізнесах. У 2004 році він втілив свою мрію в життя та створив першу в Україні виробничу мережеву компанію CHOICE UKRAINE, головною місією якої є популяризація свідомого споживання екологічних продуктів для здоров’я та краси. Компанія піклується не лише про власний розквіт, а й про розвиток кожного свого партнера.

ЦЕ ВЛАСНІ РОЗРОБКИ ТА ВИРОБНИЦТВО

Від початку існування компанії ми самостійно розробляємо та виготовляємо продукцію наших брендів. Наразі компанія будує в Київській області сучасний та інноваційний завод CHOICE MANUFACTURE, який підійме потужності виробництва на ще вищий рівень.

ЦЕ ВИБІР

  • Вибір позитивно впливати на здоров’я та майбутнє прийдешніх поколінь
  • Вибір бути екологічними
  • Вибір формувати культуру свідомого споживання

ЦЕ ВИСОКІ СТАНДАРТИ

Для нас важлива кожна деталь, тому до всіх процесів ми підходимо з експертним поглядом і великою відповідальністю. Це простежується від початку створення продукції, підбирання високоякісних натуральних інгредієнтів до фактичного випускання товару.

ЦЕ КОМ’ЮНІТІ

Ми об’єднуємо навколо ідеї свідомого здорового способу життя й етичного партнерства людей, які прагнуть саморозвитку та реалізації власних успішних бізнес-проєктів. Ми навчаємо впливовому позитивному лідерству наших партнерів і підтримуємо їх на кожному етапі співпраці з компанією.

В МАГАЗИН