Головна
back-arrow
Добра їжа

Добра їжа

ЦЕ ЖИВА Й АВТЕНТИЧНА ЇЖА

ЦЕ ЖИВА Й АВТЕНТИЧНА ЇЖА

Пророщені ферментовані цільнозернові злакові та бобові є унікальними продуктами. Взаємодія з водоростями, овочами, зеленню, спеціями й насінням забезпечує максимально потужний ефект для оздоровлення організму. Щоденне вживання суперфудів допомагає відновити енергію, підвищити розумову активність, зміцнити імунітет і поповнити запас усіх поживних речовин, які так необхідні нам щодня.

ЦЕ HEALTHY FOOD SYSTEM

Сучасний унікальний підхід до здорового, функціонального і раціонального харчування. Суперфуди збагачують організм біодоступними корисними речовинами, сприяють природному детоксу та повноцінно живлять організм на клітинному рівні.

ЦЕ УНІКАЛЬНІ ПРОДУКТИ Й ЗАПАТЕНТОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОРОЩЕННЯ ЗЕРЕН

  • Процес пророщування збільшує кількість поживних речовин (амінокислот, вітамінів, антиоксидантів, ферментів і фітогормонів) у 10 разів.
  • Ферментація перетворює складні поживні речовини на прості й легкі для засвоєння.
  • Суперфуди працюють за принципом синергізму. Поєднання пророщених зерен з іншими рослинами посилює корисну дію одне одного.

ЦЕ ДОВЕДЕНА ЯКІСТЬ 

Власне виробництво й запатентована технологія пророщення зерен дозволяє нам особисто контролювати всі процеси від створення до готового продукту. Розроблення та всі наукові й клінічні дослідження пророщених зерен пройшли на базі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України та Національного університету харчових технологій, а також лягли в основу захисту десятків кандидатських і докторських дисертацій.

ЦЕ КОМАНДА РОЗРОБНИКІВ-НАУКОВЦІВ

  • Володимир Федорович Лапшин - доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки
  • Ніна Олександрівна Ємельянова - доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки
  • Сергій Іванович Потапенко - кандидат технічних наук, співробітник Національного університету харчових технологій

ЦЕ ВИЗНАННЯ

Дві Державні премії в галузі науки та техніки за створення унікального продукту пророщених зерен.

ЦЕ ТРЕНД ПОЗА ЧАСОМ

Створений десятиліття тому, наш продукт не просто є корифеєм сучасного підходу до здорового способу життя, а з кожним роком стає ще більш релевантним. Ми пишаємося, що саме наша компанія дала життя унікальній розробці українських учених.

В КАТАЛОГ
about di
2
3