Головна
back-arrow
Виробництво

Виробництво

Власне виробництво Made in CHOICE Ukraine – це концепція відповідального виробництва замкненого циклу за європейськими стандартами.

ЦЕ ВЛАСНІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ В УКРАЇНІ

Наразі CHOICE Ukraine має власні виробничі потужності в Києві:

  • «Фітобіопродукт» — завод з виробництва продуції брендів ДОБРА ЇЖА, PRO HEALTHY, CHOICE PHYTO.
  • «Грінмакс Компані» — завод з виробництва продукції бренду GREEN MAX та BIOX за GMP-стандартом.
  • Продукція бренду WHITE MANDARIN виготовляється на заводі ТОВ «Натуральна косметика» під керівництвом одного з розробників косметики WHITE MANDARIN — Синозацької Ніни Миколаївни, директора компанії «Натуральна косметика», хіміка-косметолога та провідного технолога України з багаторічним досвідом роботи в косметології та парфумерії.

Наша мета – об’єднати всі виробничі потужності на одному заводі. Наразі будується в Київській області сучасний та інноваційний завод CHOICE MANUFACTURE, який підійме потужності виробництва на ще вищий рівень, дозволить розширити асортимент та забезпечити не тільки Україну, а й країни ЄС якісним натуральним продуктом Made in Ukraine.

ЦЕ ЗАПАТЕНТОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Завод «Фітобіопродукт» оснащений сучасним обладнанням, захищеним міжнародними патентами, з електронною системою управління. Це забезпечує точне дотримання всіх стандартів технологічного процесу виробництва. Спеціально запатентована технологія пророщення зерен згідно з ПАТЕНТОМ на корисну модель №46340 робить наш продукт не тільки корисним, а й унікальним у всьому світі.

ЦЕ ВИСОКІ ТА ЕТИЧНІ СТАНДАРТИ

Виробництво відповідає стандарту GMP ISO 22716:2009 та кожні два роки підтверджує відповідність. Ми дотримуємось ідеології відповідального виробництва та споживання, за що у 2021 році завод «Грінмакс компані» отримав відзнаку Svidomo Made. Це забезпечує:

  • якість, ефективність і безпечність готового продукту
  • прозорість ланцюгів постачання
  • захист і збереження довкілля
  • дотримання всіх прав і гідні умови оплати праці співробітників

ЦЕ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

На перше місце ми ставимо безкомпромісну натуральність і безпечність нашої продукції. Саме власне виробництво дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах: від моменту закупівлі сировини до запуску в продаж.

В МАГАЗИН
slider-cards-img
1ua
2ua
3ua
4ua
5ua
6ua