Головна
back-arrow
GREEN MAX

GREEN MAX

ЦЕ ЧИСТО ЗЕЛЕНИЙ ПІДХІД У ДОГЛЯДІ ЗА ОСЕЛЕЮ

ЦЕ ЧИСТО ЗЕЛЕНИЙ ПІДХІД У ДОГЛЯДІ ЗА ОСЕЛЕЮ

Натуральні та екологічні засоби для прання, прибирання, миття посуду, які забезпечують безпечне очищення оселі.

ЦЕ HOME CARE SYSTEM

Усвідомлена модель турботи про безпеку життя у власній оселі. Новий підхід до очищення без використання штучних ароматизаторів, мийних засобів із нафтопродуктів та антибактеріальний захист без токсичних і отруйних хімічних речовин, що гарантує відсутність шкідливої хімії на одязі, підлозі, поверхнях і в повітрі.

ЦЕ ОРИГІНАЛЬНІ ЕКСПЕРТНІ РОЗРОБЛЕННЯ

Гербич Тетяна Леонідівна, провідний хімік-технолог компанії. Виробництво базується на передових технологіях поєднання натуральних речовин у великих концентраціях та інновацій у сфері відбілювання й знезараження речей і будь-яких поверхонь.

ЦЕ ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Власне виробництво відповідає стандарту GMP ISO 22716:2009, що забезпечує якість, ефективність і безпечність готового продукту.

ЦЕ ЗДОРОВЕ ТА ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ

Дбайливе ставлення до власного здоров’я, відповідальність за екологічне майбутнє нашої планети стало основою поглядів багатьох людей. Відмова від використання синтетичної побутової хімії на користь натуральної – це турбота про свою сім’ю, про наступні покоління та прояв любові до природи. Це легко зробити з продуктами бренду Green Max.

В МАГАЗИН
1
2
3