Головна
back-arrow
БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНІ ТА БЛАГОДІЙНІ ПРОЄКТИ CHOICE UKRAINE

З початком повномасштабної війни саме автентичність культури українців допомогла усвідомити мільйонам людей нашу незламність духу та силу єдності. Але чи всі справді розуміють суть цього світоглядного поняття – «благодійність»? Більш глибоке розуміння дає підставу усвідомити, наскільки від кожного з нас залежить майбутнє. І ми впевнені в тому, що, допомагаючи одне одному, створюємо суспільне благо.

Тому ми надаємо допомогу там, де вона потрібна, важлива і результат відчутний. Компанія CHOICE бере участь у різних соціальних та благодійних проєктах. Це частина нашої філософії з початку створення компанії. Ми співпрацюємо з багатьма благодійними фондами й долучаємось до соціально важливих ініціатив, які реалізовуємо спільно з нашими партнерами.

Благодійність завжди була частиною нашого шляху, яку ми не виносили на загал, але сьогодні наша країна потребує безумовної небайдужості та всебічної підтримки. Від нас із вами залежить майбутнє України й усіх українців. Настав час, коли ми мусимо проявити істинну українську «душу» та, об’єднавшись, підтримувати одне одного.

Наразі наша основна мета – підтримка Сил Оборони України, а також допомога цивільному населенню, що постраждало від російської агресії. І вже більше року триває благодійний проєкт «CHOICE Ukraine і партнери #ЯдопомагаюЗСУ», до якого можуть долучитися всі охочі.

У межах цього проєкту без участі компанії наші партнери зібрали понад півтора мільйона гривень на допомогу ЗСУ, з яких один мільйон гривень було передано у Благодійний фонд Сергія Притули на придбання БПЛА «ВАЛЬКІРІЯ». А з початку повномасштабної війни ми долучилися до багатьох зборів на підтримку військових і цивільного населення: збору на пристрої нічного бачення та дрони, гуманітарну та фінансову допомогу постраждалим у Херсоні, зокрема до фондів, що займалися евакуацією людей і тварин, а також було придбано декілька автомобілей для передової, передано засоби особистої гігієни, закуплено ліки для поранених військових. Також у 2022 році ми стали титульним партнером благодійного заходу «Вечір вдячності ЗСУ» і допомогли зібрати 2 мільйони гривень на БПЛА та дизельні генератори.

Ми повинні стати міцним тилом для наших захисників та України. Ми, компанія CHOICE Ukraine і наші партнери, продовжуємо активно брати участь у різних благодійних та соціальних проєктах, а кожен охочий може приєднатися до нас!

slider-cards-img
1ua
2ua
3ua
4ua
5ua
6ua
6