Головна
back-arrow
CHOICE Ukraine — impact company

CHOICE Ukraine — impact company

CHOICE Ukraine — impact company

Будь-який бізнес впливає на всі соціальні й економічні процеси, а також на життя людей та навколишнє середовище. МИ ОБРАЛИ ВПЛИВАТИ ПОЗИТИВНО! Нашою місією є оздоровлення людей та формування в суспільстві здорового свідомого способу життя.

ПАРТНЕРСТВО З CHOICE за бізнес-моделлю IMPACT NETWORKING

Ми наважилися зробити виклик застарілим стереотипам мережевого бізнесу та спроєктували свою авторську бізнес-модель MLM-підприємництва майбутнього IMPACT NETWORKING.

1. ІMPACT PRODUCT

Ми розробляємо й випускаємо лише натуральну продукцію, необхідну для щоденного використання. Формуючи здоровий споживчий кошик, ми піклуємося про здоров’я людей та бережемо природу. В основі створення наших брендів лежить концепція позитивного впливу на життя й свідоме споживання.

2. ІMPACT COMMUNITY

Прихильники нашої продукції мають можливість стати партнерами компанії та частиною ком'юніті свідомих людей і спільно з нами позитивно впливати на свідомість суспільства й формувати культуру здорового способу життя. Партнерство відкриває нові можливості самореалізації та розвитку.

3. ІMPACT BUSINESS

Ставши бізнес-партнером, ви стаєте офіційним представником української виробничої мережевої компанії CHOICE Ukraine. Ми зацікавлені в успішних довгострокових партнерських відносинах, адже розвиваємо наш бізнес разом із вами. Ви можете розпочати власний бізнес-проєкт без ризиків та фінасових вкладень. Ми пропонуємо навчання, менторство й супровід на всіх етапах розвитку. Спільно з партнерами ми будуємо бізнес, який позитивно впливає на соціум та екологію, а також приносить високий прибуток, що надає фінансову свободу.

4. ІMPACT LEADERS

Успішний мережевий – це бізнес великих команд, лідерами яких можете стати саме ви! Це наступний рівень розвитку для наших партнерів, у якому ви формуєте себе як тімлід для досягення спільних цілей та масштабування вашої команди. Ви стаєте ментором для своїх бізнес-партнерів, і у вас з’являється можливість позитивно впливати на життя людей, допомагати їм стати успішними та здобути фінансову незалежність разом із CHOICE. Наша мета — навчати впливовому позитивному лідерству наших партнерів і масштабувати IMPACT NETWORKING на велику кількість людей по всьому світу.