Головна
back-arrow
УНІКАЛЬНІСТЬ

УНІКАЛЬНІСТЬ

Інноваційне розроблення пророщених зерен злаків поклало початок створення цілої низки унікальних продуктів харчування з надвисокою концентрацією білка, вітамінів, ферментів, антиоксидантів, фітогормонів, незамінних кислот і незначною калорійністю. Пророщені зерна забезпечують високу ефективність переважної більшості продуктів у різних брендах продуктового кошику компанії CHOICE.

Унікальна технологія, захищена патентом:

  • Спеціальна технологія пророщування зерна багаторазово збільшує вміст вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, фітоферментів і фітогормонів до 10 разів у кінцевому продукті.
  • Ферментативний гідроліз розщеплює складні поживні речовини на прості: білки – на амінокислоти, жири – на поліненасичені жирні кислоти, вуглеводи – на прості цукри. Такі речовини мають максимальну біодоступність і легко засвоюються в шлунково-кишковому тракті.
  • Вдале поєднання 4 пророщених злаків забезпечує повноцінний набір цінних поживних речовин і клітковини для раціонального харчування та легкого засвоєння.

Взаємодія нутрієнтів пророщених зерен має позитивний комплексний вплив на організм людини та діє за принципом детоксу й живлення клітин.

В МАГАЗИН
1
2
3