Головна
back-arrow
CHOICE PHYTO

CHOICE PHYTO

ЦЕ ФІТОФОРМУЛИ ЗДОРОВ’Я

ЦЕ ФІТОФОРМУЛИ ЗДОРОВ’Я

Фітокомплекси на основі пророщених зерен, лікарських рослин та біодоступних форм вітамінів і мінералів.

ЦЕ HEALTHY SYSTEM

Сучасний підхід до комплексного оздоровлення та попередження захворювань.

  • Пророщені зерна забезпечують повноцінне харчування та детоксикацію на клітинному рівні, захищають клітини і запобігають виникненню можливих мутацій.
  • Лікарські рослини м’яко та без побічних явищ усувають не лише симптоми, а й причини захворювань.
  • Біодоступні форми вітамінів і мінералів беруть активну участь у біохімічних процесах та посилюють імунний захист.

ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ПІДХІД

Лікарські трави і пророщені зерна посилюють дію одне одного (принцип синергізму) та дають можливість організму швидше відновлюватися й долати різні хворобливі стани.

ЦЕ НАУКОВІ РОЗРОБКИ

Фітокомплекси CHOICE PHYTO розроблені колективом учених у галузі терапії, кардіології, ендокринології та інших спеціальностей на чолі з доктором медичних наук, лауреатом Державної премії України в галузі та техніки, професором Лапшиним В.Ф.

ЦЕ ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

На базі ДУ «Інститут педіатрії акушерства та гінекології» були проведені дослідження щодо ефективності й безпеки застосування фітокомплексів CHOICE PHYTO.

ЦЕ СВІДОМИЙ ВИБІР СУЧАСНОЇ ЛЮДИНИ

CHOICE PHYTO — це відповідь соціуму на його прагнення до здорового способу життя. Комбінація пророщених ферментованих зерен і активних речовин лікарських рослин у щоденному раціоні краще за все забезпечує організм всіма корисними речовинами. Така підтримка необхідна для росту, розвитку та збереженню здоров’я, відновленню сил та енергії.

В МАГАЗИН
1
2
3