Фрілайф

Фрілайф

Антиоксидантний комплекс

30 капсул
229 грн
Купити

Призначення: Профілактика небажаних мутацій, гальмування процесів передчасного старіння.

Дія:
  • Потужні антиоксидантні властивості.
  • Захищає від серцево-судинних та онкологічних захворювань.
  • Уповільнює процеси старіння організму.
  • Очищує судини та відновлює їхню еластичність.
  • Підвищує захисні властивості клітин.
Вичавка темного винограду
Містить ресвератрол – потужний антиоксидант, який має протипухлинні та протизапальні властивості. Здатен знижувати рівень цукру в крові. Збагачує організм вітамінами РР та Р, які зміцнюють судини, покращують кровообіг і сприяють процесам оновлення тканин. Органічні кислоти винограду стимулюють виділення сечі й жовчі, що очищує організм від шлаків і токсинів.

Зелений чай (листя)
Катехіни зеленого чаю захищають ДНК від пошкоджень і нейтралізують вільні радикали. Це зменшує кількість мутацій, ракових клітин, запобігає руйнуванню клітинних оболонок, капілярів.

Гречка (суцвіття)
Містить багато флавоноїдів – рослинних поліфенолів, що мають протекторні й антиоксидантні властивості. Найбільш активні з них — кверцетин і рутин — захищають від атеросклерозу, ламкості капілярів і спазму судин. Кверцетин знижує синтез медіаторів запалення та нівелює шкідливий вплив радіації.

Вітамін Е (D-альфа-токоферол з рослинної олії)
Має антиоксидантні властивості. Входить до складу клітинних мембран і захищає ліпопротеїди від пошкоджень, запобігаючи старінню. Знижує вірогідність тромбоутворень, покращуючи кровообіг та живлення тканин. Підвищує активність моноцитів, укріплюючи імунітет.

Бета-каротин
Подовжує життя клітин. На рівні клітинних мембран він нейтралізує дію вільних радикалів, що утворюються в організмі й можуть призвести до виникнення злоякісних пухлин. Підвищує синтез інтерферонів і здатність організму протистояти інфекціям. Має потужні протиракові властивості.

Вітамін С
Як антиоксидант нейтралізує вільні радикали у плазмі крові, сприяючи виведенню шкідливого холестерину. Це розширює просвіт судин, зменшує вірогідність інсульту та інфаркту. Аскорбінова кислота відновлює активну форму токоферолу.

Селенометіонін
Антиоксидантні властивості селену виявляються в регулюванні роботи ферменту, що відновлює окислені структури. Він знижує рівень пошкодження ДНК-клітин і негативний вплив вільних радикалів. Має потужні імуномодулювальні властивості та попереджає розвиток хронічних хвороб.

Цинк бісгліцинат
Внутрішньоклітинний антиоксидант, котрий впливає на білки, які протидіють окисному стресу. Регулює дію ферменту, відповідального за руйнування кисневих радикалів, відтак протистоїть старінню й розвитку хронічних хвороб.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, збільшуючи біодоступність і ефективність фітокомплексу.

Дорослим і дітям старше 12 років — по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від 7 до 12 років — по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання: необмежений.

- Виноградна вичавка темних сортів
- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Квітки гречки (Fagopyrum esculentum)
- Зелений чай (Camellia Sinensis)

Вміст в 1 капсулі, мг:
- Вітамін С (аскорбінова кислота) 20
- Цинк бісгліцинат 10
- Вітамін Е (d-альфа-токоферол) 10
- Бета-каротин 1
- L-селенометіонін 0,02

Вагітність і період лактації, вік до 7 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


Фрілайф – це комплекс природних антиоксидантів, які захищають тканини організму на клітинному рівні від пошкоджень вільними радикалами, токсинами, гальмують розвиток онкологічних хвороб, стимулюють регенераційні процеси та сприяють омолодженню:
- Екстракт виноградної вичавки містить ресвератрол – потужний антиоксидант, який має протипухлинні й протизапальні властивості. Здатен знижувати рівень цукру в крові. Збагачує організм вітамінами РР та Р, які зміцнюють судини, покращують кровообіг і сприяють процесам оновлення тканин.
- Катехіни зеленого чаю захищають ДНК від пошкоджень і нейтралізують вільні радикали. Це зменшує кількість мутацій, ракових клітин, запобігає руйнуванню клітинних оболонок і капілярів.
- Кверцетин і рутин суцвіття гречки захищають від атеросклерозу, ламкості капілярів та спазму судин.
- Цинк, селен, вітаміни С, Е й бета-каротин нейтралізують вільні радикали у плазмі крові, подовжують життя клітин.

Переваги:


  • Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

  • Формула підсилена хелатною формою мінералів і натуральними формами вітаміну Е та бета-каротину.

  • Унікальні властивості флавоноїдів суцвіття гречки для надійного захисту внутрішніх стінок кровоносних судин.