О.К.

О.К.

Зміцнення опорно-рухового апарату 

30 капсул
252 грн
Купити

Призначення: Профілактика остеопорозу. Зміцнення кісток, зубної емалі, покращення стану волосся й нігтів.

Дія:
  • Зміцнює опорно-руховий апарат.
  • Сприяє засвоєнню кальцію в організмі.
  • Зміцнює кістки, зв'язки, нігті, зуби, волосся.
  • Сприяє загоєнню переломів, ран.
Хвощ польовий (трава)
Хвощ є джерелом солей кремнію. Мікроелемент входить до складу колагенових волокон, а отже, відповідає за пружність шкіри та еластичність сполучної тканини сухожиль, хрящів, судин, серцевих клапанів і шлункових сфінктерів. Це покращує стан при артриті, артрозі, варикозі, підвищеному тиску, печії та рефлюксі. Достатня кількість кремнію полегшує рух, збільшує його амплітуду, знижену через вікові зміни й травми. Кремній є основним компонентом нігтьової пластини, а також зміцнює волосся й захищає його від випадіння. Мікроелемент важливий для мінералізації кісток і засвоєння кальцію. Рослинні алкалоїди та стероїди хвощу регулюють водно-сольовий баланс, чим корисні при набряках і запальних процесах у суглобах.

Кальцій (цитрат з морських молюсків і бісгліцинат)
В організмі дорослої здорової людини знаходиться понад 1 кг кальцію. Він регулює м’язові скорочення й перистальтику, згортання крові, синтез нейромедіаторів і гормонів. Його нестача — причина запорів, судом, аритмій, тремору, надлишкових крововтрат. Речовина стимулює симпатичну нервову систему, підвищуючи вироблення адреналіну, знімаючи набряклість і свербіж при алергічних реакціях. Кальцій — важливий елемент для підтримки лужного середовища крові. Такий рН захищає від розвитку інфекційних хвороб. 99% мікроелемента знаходиться в кістках і зубах у вигляді кристалів гідроксиапатиту й відповідає за їхню міцність. Обов’язкове надходження кальцію потрібно при загоєнні переломів, остеопорозі, вагітності, менопаузі, активному зростанні та зміні молочних зубів. У О.К. мікроелемент знаходиться у формі цитрату, що має найкращий рівень всмоктування та засвоюється лише у необхідній організму кількості. Надлишок сполуки виводиться, захоплюючи вторинні жовчні кислоти з кишечника, що позитивно позначається на рівні холестерину й знижує імовірність раку товстої кишки.

Магній (бісгліцинат)
Мікроелемент в організмі присутній у кістках, м’язах, мозку. Він здатний регулювати біохімічні процеси у клітинах: вироблення енергії, реплікацію ДНК, засвоєння вітамінів. Впливає на проникність клітинних мембран, тому від нього залежить витривалість рухового апарату, ріст м’язової тканини, регенерація пошкоджень. Магній є необхідним антагоністом кальцію. У парі з ним регулює тиск, роботу серця, скорочення м’язів, збудження й гальмування нервової системи, надаючи розслаблювальний і заспокійливий ефект. Магній регулює правильне засвоєння кальцію, перешкоджаючи його надмірному накопиченню всередині клітин.

Цинк (бісгліцинат)
Життєво необхідний елемент, найбільше зосереджений у м’язах. Він виводить молочну кислоту, знижуючи крепатуру. Зупиняє розпад тестостерону та регулює синтез білка, що збільшує м’язову масу. Згідно з дослідженнями, мікроелемент скорочує перебіг запальних процесів, зокрема при артриті й ревматизмі, шляхом активізації макрофагів і кілерів, а також пригнічення вироблення медіаторів запалення. Збагачення організму цинком знижує біль і набряки, полегшує рух. Вплив на білковий обмін корисний і для очей, тому що запобігає денатурації білків кришталика й розвитку катаракти. Елемент регулює поділ клітин, чим прискорює ріст нігтів та волосся. Попереджає облисіння й ламкість нігтьової пластини.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які допомагають налагодити процеси обміну речовин і покращують засвоєння інших компонентів.

Дорослим і дітям старше 12 років — по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від від 5 до 12 років — по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання: 60 днів. Повторний курс — після двотижневої перерви.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Трава хвоща польового (Equisetum arvense)

Вміст в 1 капсулі, мг:
- кальцiй морський 100
- кальцій бісгліцинат 50
- магнiй бісгліцинат 60
- цинк бісгліцинат 3,75

Вагітність і період лактації, вік до 5 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


О.К. збагачує організм кальцієм, магнієм, кремнієм і цинком в об’ємі, оптимальному для процесів обміну. У синергії мікроелементи цілюще впливають на здоров’я кісток, м’язів, нігтів і волосся. Позитивно впливає комплекс на роботу нервової, серцево-судинної та травної систем. Поєднання кальцію та магнію регулює нервові імпульси, налагоджуючи скорочення м’язів, роботу серця, перистальтику кишечника й нормалізує загальний тонус організму.

Переваги:


  • Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

  • Формула має збалансований склад компонентів для швидкого засвоєння кальцію.

  • Основа комплексу – хелатні форми мінералів кальцію, магнію, цинку та морський кальцій, які відрізняються високим ступенем біодоступності.