HEALTHY BOX DETOX №2

HEALTHY BOX DETOX №2

2738 грн
Купити

Призначення: Тривала глибока детоксикація організму, відновлення після перенесених інфекцій, при частих застудних захворюваннях та алергіях. Anti-age-терапія на клітинному рівні. Супровід програм схуднення й Антипаразитарної програми. Відновлення нормальної роботи шлунково-кишкового тракту, підтримка корисної мікрофлори та слизових оболонок, покращення пружності шкіри та відновлення її гідроліпідної мантії, при діабеті й атеросклерозі для зниження рівня цукру і виведення зайвого холестерину, при остеохондрозі та хронічних запальних процесах у суглобах (артрити й артрози) для відновлення хрящової тканини, збільшення щільності кісткової тканини.

Дія:
 • Глибока тривала комплексна детоксикація та відновлення.
 • Потужна антиканцерогенна й антимутагенна дія.
 • Активує лімфодренаж і виводить зайву рідину.
 • Відновлює енергію на клітинному рівні.
 • Сорбує і виводить надлишок холестерину і глюкози.
 • Нормалізує детоксикаційну функцію печінки.
 • Очищує судини й кров, покращує її склад.
 • Збільшує активність хелперів і фагоцитів.
 • Виводить надмірні сольові відкладення, перешкоджаючи розвитку остеохондрозу й артриту.
 • Сприяє відновленню корисної мікрофлори.
МАКРОСОРБ
Сорбент на основі глин: цеоліту й сапоніту. Детоксикація та мінералізація організму. Завдяки каркасу алюмосилікатів (глин) забезпечує повноцінне надходження в організм мікро- і макроелементів і детоксикацію важких металів, отрут, радіонуклідів. Негативно заряджені іони мінералів збагачують організм, а шкідливі токсини всмоктуються, потрапляють у «пастку» і протягом 6-8 годин виводяться з організму. Джерело 84 мінералів.

ХЛОРОФІЛ
Потужний антиоксидант, який запобігає розвитку канцерогенезу (мутації на клітинному рівні). Виводить афлатоксини й бензопірени шляхом взаємодії із системою детоксикації печінки (ферментна система цитохром Р 450). Прискорює очищення шкіри обличчя, зони декольте та збільшує кількість гіалуронової кислоти в дермі. За допомогою атомів кисню має протигрибкову й антибактеріальну дію.

MULTI BRAN
Клітковина, пребіотик для тотального очищення кишечника, відновлення корисної мікрофлори. Завдяки різноманіттю складних вуглеводів є потужним джерелом енергії. Виводить токсини, покращує мікробіом.

LYM DRAIN&DETOX
Лімфодренаж і детоксикація. Фітокомплекси для глибокого очищення організму, тонізації лімфатичної системи, покращення кровообігу, нормалізації кишкової мікрофлори, відновлення обміну речовин.

ФРІЛАЙФ
Комплекс природних антиоксидантів, які захищають тканини організму на клітинному рівні від пошкоджень вільними радикалами й токсинами, забезпечують надійний антимутагенний захист на клітинному рівні, стимулюють регенераційні процеси та сприяють омолодженню.

Хлорофіл вживати 1 раз на день до їди, розчинивши 55 крапель (1,67 мл) у половині склянки води.

LYM DRAIN&DETOX і Фрілайф у першій половині дня: по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.

MULTI BRAN вживати між обідом і вечерею по 1 ст. л., заливши 200 мл теплої води.

Макросорб вживати вранці за 40 хв до їди, розчинивши 3 г (1 ч. л.) сухого порошку в 200 мл теплої води.

Важливо пам’ятати про щоденну підтримку водного балансу з розрахунку 30 мл на кожен кілограм маси тіла людини.

Індивідуальна непереносність компонентів, дефіцит ваги, вік до 14 років, вагітність, грудне вигодовування.

Не рекомендується зловживання алкоголем, гострою, жирною, копченою, смаженою їжею, газованими напоями, солодощами під час проходження програми.

Опис:


Повноцінна детокс-програма у два для комплексного глибокого очищення і відновлення власних процесів регуляції та детоксикації. Допомагає долати типові симптоми хронічної інтоксикації.


Виведення токсинів відбувається на клітинному та міжклітинному рівні, що забезпечує швидке й безпечне відновлення всіх органів і систем організму. Токсини поділяються на дві основні групи: екзотоксини — барвники, стабілізатори, ароматизатори, сурогатні добавки, консерванти, радіонукліди, солі важких металів, нітрати, пестициди, афлатоксини, бензопірени; ендотоксини — продукти перетворення амінокислот (фенолу, індолу, скатолу, кадаверину та ін.), жирів (γ-оксимасляної кислоти, ацетооцтової кислоти, ацетону та ін.), аденілнуклеотидів, гістаміну, серотоніну, кінінів. Після різних інфекцій та алергічних реакцій накопичуються у великій кількості токсичні речовини від бактерій, вірусів і грибків, а також залишки розпаду тканин.


Потужний набір антиоксидантів, сорбентів і клітковини, підсилений ексклюзивним інгредієнтом – пророщеними зернами злаків, – дозволяє поступово, без зайвого навантаження імунної, лімфатичної , кровоносної, нервової та сечовидільної систем очищувати організм та відновлювати його на всіх рівнях. Лімфодренажні продукти, мінеральні комплекси й вітаміни підвищують регуляцію білкового, ліпідного, вуглеводного і мінерального обміну та відновлюють гормональний баланс.


Склад детокс-програми має низький глікемічний індекс, а отже, зменшує прояви інсулінорезистентності й нормалізує рівень цукру в крові, гальмує потяг до солодкого. Забезпечує активний рух лімфи, надає тонізувальний ефект, усуває набряковий синдром. Покращує зовнішній вигляд шкіри: забезпечує антиакне-ефект і зменшує прояви целюліту. Зміцнює корені волосся, робить його блискучим і міцним, покращує стан нігтьової пластини, попереджає її ламкість. Сприяє відновленню корисної мікрофлори слизових оболонок і шкіри.


Під час проходження HEALTHY BOX DETOX № 2:
1. Відбувається очищення на клітинному та міжклітинному рівнях всіх органів, а також лімфатичної системи та судин.
2. Вирівнюється гомеостаз.
3. Відбувається потужний запуск енергетичного обміну.
4. Всі органи й системи синхронізують свою діяльність.
5. Покращується робота нервової системи.
6. Відновлюється ресурсний стан і здоровий метаболізм.

Переваги:


 • Абсолютно натуральний продукт.

 • Тотальний детокс, очищення та відновлення на клітинному рівні.

 • Потужний комплекс пребіотиків і сорбентів.

 • Корекція та посилення імунного захисту.

 • Різноманітний комплекс антиоксидантів, вітамінів, мікро- та макроелементів.

 • Більше 90 різних біологічно активних речовин у доступній для засвоєння формі для швидкого відновлення клітин.

 • Тривалий аnti-age-ефект.