Multi bran

Multi bran

Мікс клітковини

300 г / 30 порцій
521 грн
Купити

Призначення: Детокс, здоровий кишечник, контроль апетиту, міцний імунітет.

Дія:
  • Поживний перекус для швидкого насичення в програмах схуднення.
  • Для якісного очищення в програмах детоксу.
  • Для здоров’я кишечника та всієї системи травлення.
  • Для позбавлення від цукрової залежності.
Яблучна клітковина
Полісахарид, отриманий екстракцією яблучних залишків. Містить калій, магній, фосфор, залізо й органічні кислоти. Пребіотик. Дієвий засіб при проносі, підсилює кишкову мікрофлору і благотворно позначається на стані й функціонуванні кишечника. Підходить для ефективної профілактики поширеного сьогодні раку товстої кишки. Яблучна клітковина знижує апетит, подовжуючи перетравлювання їжі в шлунку і збільшуючи її об’єм. Так відчуття ситості зберігається довше. Яблучна клітковина здатна полегшити деякі симптоми харчової алергії, а також корисна для запобігання діабету. Шляхом розщеплення жирів яблучні волокна оздоровлюють кровоносні судини і є корисними для профілактики серцево-судинних захворювань.

Камедь гуарова
Полісахарид манноза і галактоза, отриманий з бобів рослини гуара. Пребіотик. Організм майже не засвоює гуарову камедь. Сприяє зменшенню апетиту, суттєво знижує відсоток холестерину і насичених жирів у всьому організмі. Сприяє зниженню глікемічного індексу готового продукту. Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вважає його загальновизнаним безпечним для споживання продуктом харчування.

Інулін
Глюкофруктан, який має назву завдяки оману високому (Іnula helenіum), з якого він був вперше отриманий. Сприяє зниженню рівня глюкози, холестерину й тригліцеридів у крові, здатний зв’язувати шкідливі речовини, сприяє відновленню ушкодженої стінки судин, поліпшує кровопостачання, нормалізує обмін речовин. Як пребіотик інулін сприяє розмноженню саме біфідобактеріальної мікрофлори ШКТ. Підтримуючи життєдіяльність біфідофлори, він перешкоджає розмноженню сальмонел і колібактерій. Інулін виявляє імуномодулювальну, протипухлинну та протизапальну активність. Регулює обмін речовин при цукровому діабеті, атеросклерозі, ожирінні. Застосовується як антикоагулянтний комплекс у людей, які мають проблеми з розрідженням крові (тромбози).

Цикорій
Основними активними речовинами є вуглеводи (фруктозани, сахароза, левульоза, левулін, глюкофруктозани), специфічний глікозид інтибін, органічні кислоти, ефірна олія, жирна олія, до складу якої входять лінолева, пальмітинова, олеїнова, ліноленова кислоти, а також стерини, холін, оксикумарини (ескулетин, умбеліферон, ескулін і цикоріїн), флавоноїди (кверцетин, апігенін), дубильні речовини, α- і β-каротини, вітаміни С, В1, В2, В3, РР. Полісахаридний комплекс цикорію виявляє гіпоглікемічну, імуномодулювальну, тиреостатичну, виражену кардіотонічну й седативну дію. Входить до складу препаратів «Гастровітол», «Уро-Гран», «Лів-52» і багатьох гепатопротекторів.

Рисові висівки
Фрагменти оболонок рисових зерен, які вирізняються яскраво вираженим ароматом. Характеризуються балансом насичених, мононенасичених і поліненасичених жирних кислот, які зміцнюють бар'єрні функції шкіри.
Рисові висівки містять сквален, який необхідний для нормального функціонування шкіри. У своєму складі висівки містять вітаміни групи В, Е, К, а також РР.
Крім того, рисові висівки збагачені залізом, натрієм, селеном, цинком, магнієм, холіном, а також містять лецитин, який виконує в організмі найважливіші функції: регулює обмінні процеси в клітинах і є для них будівельним матеріалом.
Особливу користь рисові висівки несуть людям, які страждають різними видами захворювань шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, а також печінки і нирок. Також рисові висівки допомагають у профілактиці та лікуванні атеросклерозу, діабету і алергії.

Клітковина насіння льону
Хімічний склад клітковини лляного насіння багатий на вітаміни й мікроелементи, які в сукупності надають насінню льону лікувальні й очищувальні властивості: харчові волокна, слиз, лігнани, амінокислоти, вітаміни групи В, вітамін А, К, РР. Слиз містить глікозид лінамарин, який захищає слизову шлунка і перешкоджає розвитку запальних процесів. Щодо лігнанів, то ці фенольні сполуки є натуральними рослинними гормонами, які здійснюють на організм людини такий самий вплив, як і клітковина й антиоксиданти, очищуючи та захищаючи судини від атеросклеротичних бляшок і різних пошкоджень, які є головними причинами серцевих нападів та інсультів.

Вівсяні висівки
Для схуднення вівсяна клітковина використовується частіше за інших, тому що при потраплянні в шлунок вона розбухає, створює відчуття ситості, яке триває довго. Вона стимулює роботу травного тракту, що уповільнює всмоктування жирів та їхнє осідання в судинах. Вівсяні висівки містять багато клітковини, жирних кислот, вітамінів і мінералів. Полісахарид бета-глюкан має імуностимулювальні властивості, є потужним антиоксидантом, також він сприяє зв’язуванню жирних кислот, а отже, й очищенню судин від холестерину. Через рекордну кількість вітамінів групи В, а також А, D, С, Е, К, Н, РР, бета-каротину й органічних сполук у складі, вівсяні висівки покращують стан опорно-рухового апарату, зору, нервової системи, роблять здоровими волосся, шкіру, нігті. Мінерали магній, нікель, фосфор, молібден, калій, ванадій, селен, марганець, натрій, кремній, цинк, бор, кальцій, кобальт, мідь і йод у складі висівок є «будівельними елементами» для внутрішніх органів і тканин людського організму, а також допомагають краще засвоювати корисні речовини.

Клітковина амаранту
Клітковину насіння амаранту відрізняє добре збалансований амінокислотний склад. Лізин має яскраво виражені антивірусні властивості, сприяє нормальній роботі серця та кровоносної системи, завдяки йому синтезуються ферменти й гормони, відбувається процес утворення антитіл. Метіонін захищає організм від руйнівної дії солей важких металів і радіації. Триптофан нормалізує обмінні процеси в організмі людини. Клітковина з насіння амаранту містить унікальний природний компонент сквален, який зміцнює імунітет і має протипухлинні властивості. Потрапляючи в шлунок, клітковина набухає і набуває здатності сорбувати й виводити з організму токсичні речовини, шлаки, надлишок холестерину, аміаку і жовчних пігментів. Клітковина амаранту сприяє більш повноцінному засвоєнню їжі і нормалізує мікрофлору кишечника.

Клітковина кунжуту
Антиоксиданти, які містяться в кунжуті, дозволяють шкірі довше зберігати свою молодість. Сквален і лецитин створюють для тканин і органів захисне поле, яке запобігає руйнування киснем, і стимулюють вироблення колагену й еластину. У складі клітковини міститься достатньо магнію, який захищає організм від стресів та підтримує роботу серця, судин і мозку. Кальцій майже повністю засвоюється організмом, тому що є абсолютно органічним. Клітковина кунжуту стимулює виведення шлаків з організму, змушуючи навіть найважчі продукти швидко просуватися кишечником. Токсини й елементи денатурованого білка швидко залишають організм, завдяки чому нормалізується стул і поліпшується загальне самопочуття. Прискорює метаболізм, сповільнює передчасне старіння, стимулює регенерацію клітин завдяки найактивнішим компонентам сезамоліну й сезаміну, які попереджають мутації клітин слизової оболонки кишечника і запобігають появі колоректального раку.

Клітковина коноплі
Клітковина конопель володіє унікальним складом, до якого входять різні мікро- і макроелементи, такі як фосфор, залізо, калій, кальцій, марганець, цинк, магній і сірка, жирні кислоти омега-3 і -6, натуральний каротин, фітостероли, фосфоліпіди, протеїн, антиоксиданти і вітаміни А, групи В (В1 і В2), C, D, E і K. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, покращує стан імунної системи. Застосовується для зменшення ймовірності утворення тромбів, поліпшення функціонування печінки, профілактики захворювань щитоподібної залози, як обов’язковий елемент у раціоні вагітних, при цукровому діабеті.

Цитрусові волокна
Містять багато флавоноїдів, вітамінів (особливо вітаміну С) і мінеральних компонентів, які поліпшують стан серцево-судинної, ендокринної, сечовидільної систем, зменшують ризик розвитку анемії і раку товстої кишки, знижують масу тіла. У цитрусах також є значна кількість антиоксидантних речовин (феноли, каротиноїди). Фенольні сполуки сприяють підвищенню еластичності стінок судин і знижують артеріальний тиск. Каротиноїди (бета-криптоксантин, лікопен) особливо корисні для підтримки роботи ендокринної системи (регулюють рівень глюкози в крові). Доведено, що вітамін С, який є в складі апельсинів, ініціює окисні процеси на рівні адипоцитів, попереджає утворення нової жирової тканини. Ефект найбільш виражений щодо абдомінального жиру.
Значний набір органічних кислот, флавоноїдів та інших поживних речовин викликає зволоження шкірних покривів, підвищення еластичності, попереджає раннє утворення зморшок. Достатня кількість вітаміну С сприяє зміцненню імунітету: підвищується активність Т-кілерів, прискорюється проліферація лімфоцитарного паростка крові. Цитрусові волокна знижують вираженість клінічних проявів інфекцій респіраторного тракту.

Солод
Солод житній нормалізує всі обмінні процеси в організмі, є джерелом енергії. Часто солод рекомендується для поповнення запасів білка, вітамінів групи В, мікро- та макроелементів. Містить вітаміни (В1, В2, В3, В5, В6, В9, РР, К, Е, Н), мінерали (калій, натрій, кальцій, фосфор, магній, марганець, залізо, цинк, фтор, кремній, сірка, ванадій, хром, мідь, селен, кобальт, нікель, молібден), амінокислоти (лізин, гістидин, аргінін, холін, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, метіонін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін). Солод житній дозволяє швидко відновити мікрофлору кишечника і, як наслідок, пристінне травлення. Це стало можливим завдяки технології вироблення та збереження у солоді великої кількості амінокислот і вітамінів групи В, які відновлюють внутрішній фактор або фактор Касла, що підтримує нормальне функціонування слизової оболонки тонкого та товстого відділів кишечника. Солод житній зміцнює імунітет, нормалізує кислотно-лужний баланс, поліпшує розумові та інтелектуальні можливості мозку, нормалізує обмінні процеси. Має пребіотичні властивості: відновлює корисний мікробіом кишечника. Допомагає знизити вагу, нормалізувати рівень глюкози у крові, зміцнює загальний тонус організму.

Псиліум
Здебільшого псиліум складається з розчинної клітковини (≈ 75 %), яка є живильним середовищем для корисної мікрофлори кишечника. Те, що утворюється в результаті «поїдання» розчинної клітковини бактеріями, потрапляє в кров і знижує рівень холестерину. Як природний ентеросорбент псиліум виводить токсини й шлаки з організму, обволікає стінки травного тракту, сприяючи якнайшвидшому загоєнню ран і ерозій. Усуває дискомфорт при перетравленні їжі. Відома й ендоекологічна активність лушпиння насіння індійського подорожника. Воно забезпечує правильний відтік міжклітинної рідини в лімфатичні судини, вимиваючи токсини з міжклітинного простору. Може лікувати й запобігати захворюванням кишечника (синдрому подразненого кишечника, запорам, запальним і легким формам захворювань). Запобігає появі здуття живота й накопиченню надлишкових газів.

Клітковина смородини
Містить каротин, вітамін С, вітаміни групи В, D, E, K, PP, органічні кислоти, ефірні олії, антоціани, пектини, солі калію, магній, фосфор, залізо, марганець, сірку, срібло. Крім вітаміну С, в чорній смородині багато антиоксидантів і антоціанів, які зміцнюють імунну систему, очищують лімфатичну систему, формують потужний антиоксидантний захист, є чудовою профілактикою при будь-яких застудних захворюваннях. Клітковина смородини рекомендується при загострені гастриту, виразкової хвороби та інших шлунково-кишкових захворюваннях, пов’язаних із порушенням цілісності слизової оболонки кишечника. Корисна для тих, у кого вже розвинулися ревматизм, подагра, сечокам’яна хвороба, цистит, атеросклероз, гіпертонія. Значно полегшує загальний стан, знімає запалення і допомагає виведенню з організму небезпечних солей (уратів, оксалатів, кальцинатів тощо).

Стевіол глікозиди
Дитерпенові глікозиди, підсолоджувач природного походження, що складається з трьох молекул глюкози й аглюкону стевіолу. У 300 разів солодший за столовий цукор. Майже не містить калорій, а також не є загрозою для діабетиків: навіть більші дози не впливають на рівень цукру в крові у діабетиків, адже глікозиди стевіолу метаболізуються незалежно від інсуліну. Для людей, які прагнуть схуднути або хочуть уникнути зайвої ваги, є гарною альтернативою цукру.

1 столову ложку залити теплою водою (200 мл), перемішати і залишити на кілька хвилин до охолодження. Вийде напій, схожий на кисіль. Випивати його слід за 30хв до їди 1 раз на день.

Склад однієї порції, 10 г(g): яблучна клітковина, камедь гуарова, інулін, рисові висівки, клітковина насіння льону, вівсяні висівки, клітковина амаранту, клітковина кунжуту, клітковина коноплі, пектин, цитрусові волокна, фруктоолігосахариди, псиліум, цикорій, клітковина смородини, стевіол глікозиди.

Харчова (поживна) цінність в одній порції 10 г сухого продукту: білки – 0,93 г, жири – 0,38 г, вуглеводи – 3,92 г.
Енергетична цінність (калорійність) 10 г сухого продукту: 20,67 ккал / 86,48 кДж.

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, вагітність і період лактації, вік до 18 років.

Опис:


MULTI BRAN — це мікс різних видів клітковини з насінням зерен, рослин, фруктів та овочів. Містить 90,7 % клітковини.


 

Клітковина — такий же важливий елемент для життєдіяльності організму, як і вода та вітаміни. Основне призначення грубих харчових волокон полягає в тому, щоб прискорити процес проходження їжі через органи травлення і очистити організм, при цьому, клітковина має низький рівень калорійності.


Завдяки насиченому вітамінами і мікроелементами складу, клітковина має оздоровлювальні й детоксикувальні властивості. Вона прискорює час знаходження їжі в травній системі та її виведення. Разом з тим клітковина виводить шкідливі мікроорганізми з кишечника та має антиоксидантну дію.


MULTI BRAN містить різні види харчових волокон, які стимулюють ріст і активність корисної мікрофлори кишечника, слизових оболонок та шкіри.


Продукт має низький глікемічний індекс і є безпечним для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу. Нормалізує рівень глюкози в крові і значно зменшує прояви інсулінорезистентності.


Розчинні волокна клітковини допомагають знизити кількість зайвого холестерину, переважно ліпопротеїди низької щільності, шляхом реабсорбції жовчі і повторного її всмоктування. Така взаємодія забезпечує тривалу профілактику атеросклерозу та інших захворювань серця й судин.


Переваги:
- Вміст різних видів клітковини.
- Найкращі пребіотики для здоров’я кишечника.
- Низький глікемічний індекс.
- Комплекс вітамінів, мінералів та біологічно активних речовин.
- Без цукру, барвників, штучних ароматизаторів і цукрозамінників.