Macrosorb

Macrosorb

Детоксикація та мінералізація організму

70 г
246 грн
Купити

Призначення: Отруєння різного походження (харчові, хімічні), планова детоксикація та очищення ШКТ. Регуляція кислотно-лужного балансу в організмі. Комплексна підтримка серця і судин, кісткової системи, шкіри, волосся, міцності нігтьової пластини тощо.

Дія:
  • Нормалізує мінеральний баланс в організмі.
  • Виводить із організму солі важких металів, пестициди, радіонукліди, нітрати й нітрити, консерванти, барвники та ін.
  • Регулює кислотно-лужний баланс.
  • Звільняє кишечник від аміаку та інших газів, що утворюються в результаті розкладання та гниття неперетравленої їжі.
  • Бере участь у синтезі гормонів, вітамінів, ферментів.
  • Нормалізує проникність судинних стінок та забезпечує їхню еластичність.
  • Сприяє передачі нервових імпульсів і перешкоджає виникненню депресії.
  • Уповільнює процеси старіння в організмі.
Активований цеоліт (клиноптилоліт) містить 84 мінерали і є найкращим природним сорбентом. Має унікальну структуру, властиву лише цеолітам: жорстку тривимірну кристалічну структуру, що нагадує стільники, здатну очищувати людський організм від радіоактивних речовин, важких металів та інших шкідливих або чужорідних для організму речовин. Вода, вільно просуваючись цими стільниками, не порушує молекулярну структуру цеоліту. Його можна назвати «молекулярним ситом», яке здатне очищувати органи й кістки від важких металів, токсинів тощо. Важлива особливість цього мінералу полягає також у тому, що завдяки малому розміру власних пор він не виводить із організму корисні речовини: вітаміни, амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти та ін.

Активований сапоніт – унікальна глина із високим вмістом магнію (до 12%). Сапоніт містить весь необхідний для нормальної роботи організму денний комплекс мікро- й макроелементів. Зв'язує та виводить із організму солі важких металів, радіонукліди, знищує віруси. За нейтралізацією патогенної мікрофлори і токсинів у ШКТ перевершує активоване вугілля. Має адсорбувальні якості, що сприяють виведенню токсинів. Елементи, які містяться в сапоніті, беруть участь у синтезі гормонів та ферментних реакціях, виконують важливі регулювальні функції у метаболізмі.

Дорослим – по 3 г (1 ч.л.) 2 рази на день за 1-1,5 години до їди, розбавленими у 200 мл води.
Дітям старше 7 років – по 3 г (1 ч.л.) 1 раз на день за 1-1,5 години до їди, розбавленими у 200 мл води.

- Активований цеоліт (70%)
- Активований сапоніт (30%)

Вагітність і період лактації, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


Розумний сорбент і мультимінеральний комплекс, який швидко компенсує дефіцит мінералів, регулює їхній обмін та не створює надлишку. Здатний очищувати людський організм від радіоактивних речовин, важких металів та інших шкідливих або чужорідних для організму речовин.


Спеціальна технологія мікронізації (подрібнення) підвищує здатність сорбенту до іонного та катіонного обмінів. Лише вцілілий після мікронізації каркас алюмосилікатів (глин) забезпечує повноцінне подання в організм мікро- й макроелементів і детоксикацію важких металів, отрут, радіонуклідів. Негативно заряджені іони мінералів збагачують організм, а шкідливі токсини всмоктуються, потрапляють у пастку і виводяться з організму.

Переваги:
- Сорбент природного походження.
- Унікальні глини за мінеральним складом.
- Джерело 84 мінералів, зокрема кремнію та магнію.
- Підтримує баланс мінералів у організмі.