Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
Екозасіб для видалення цвілі і грибка
Екозасіб для видалення цвілі і грибка

Екозасіб для видалення цвілі і грибка

200 мл
235 грн
Купити

Призначення: Кахлі, кераміка, бетон, мармур, штукатурка, вироби з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним та іншими видами водостійкого покриття.

Дія:
 • Знищує цвіль, грибок, бактерії.
 • Здійснює дезодорувальну дію, усуває неприємні запахи.
 • Захищає поверхню, має пролонговану дію.
 • Відновлює білий колір, усуває пожовтіння.

- Запобігає повторному ураженню поверхні.
- Підтримує високий рівень гігієни.
- Має потужну антибактеріальну дію, захищає від небажаних мікробів.

Попередньо очистити уражену ділянку у зручний спосіб. Перед використанням збовтати. Рівномірно розподілити засіб по поверхні, залишити, залежно від ступеня ураження, на 15-60 хвилин. У разі сильного ураження рекомендується час дії засобу збільшити до 12 годин або залишити засіб на ніч. Змити водою.

- Засіб можна використовувати для виведення грибка та плісняви з тканини, гардин, шпалер тощо, попередньо зробивши тест на стійкість кольорів.
- ЕКОзасіб рекомендується використовувати для знищення грибка й запобігання його подальшого розвитку на гумовому ущільнювачі пральної машини. Не потребує змивання та підсилює якість наступного прання.

Вода очищена, 15-30 % пероксикарбонова кислота PAP (активний кисень), екстракт уснеї, ефірна олія чайного дерева.

INCI: Aqua, Ɛ-phthalimido-peroxy-hexanoic acid, Usnea Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf (Tea Tree) Oil.

УВАГА! Засіб є висококонцентрованим і має відбілювальні властивості, перед використанням на поверхнях із нестійким кольоровим покриттям рекомендується протестувати на непомітній ділянці.

Хлору, триклозану, консервантів, біоцидів, барвників та ароматизаторів.

Зберігати в закритих сухих вентильованих приміщеннях, у щільно закритій упаковці вертикально, у недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів за температури від 0 °С до +30 °С. Уникати впливу прямого сонячного світла та джерел тепла. У разі замерзання після розморожування засіб повністю відновлює свій зовнішній вигляд і властивості.

Опис:


Формула на основі активного кисню в унікальній стабільній формі, підсилена протимікробною дією натурального комплексу екстракту уснеї та ефірної олії чайного дерева. ЕКОзасіб призначений для очищення від цвілі й грибкових уражень твердих водостійких поверхонь: кахлю, бетону, мармуру, штукатурки та інших виробів з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним покриттям тощо. Має пролонговану дію, запобігає повторному ураженню поверхні та появі неприємного запаху на довготривалий час. Підходить для використання як усередині приміщення, так і ззовні. Засіб абсолютно безпечний для здоров’я людини, може використовуватись у спальнях, дитячих кімнатах, холодильниках.

Переваги:
 • Швидка антибактеріальна й протигрибкова дія.

 • Комбінація унікальної форми кисню з протимікробним рослинним комплексом.

 • 100 % пролонгована дія.

 • Знищує спори грибка.

 • Безпечний для людини та навколишнього середовища.

 • Запатентована італійська розробка, підтверджена європейська якість і безпека.

 • Не викликає алергічних реакцій.