П.Сабаля

П.Сабаля

Чоловічий комплекс

30 капсул
275 грн
Купити

Призначення: Профілактика запальних і застійних процесів у сечовидільній системі чоловіків. Аденома простати (у складі комплексного лікування), простатит, зниження репродуктивної функції у чоловіків.

Дія:
  • Нормалізує функцію передміхурової залози.
  • Зменшує запалення та знижує набряк передміхурової залози.
  • Сприяє нормалізації обмінних процесів і мікроциркуляції в простаті.
  • Підтримує нормальну роботу сечовидільної системи.
  • Попереджає патологічні зміни передміхурової залози.
  • Здійснює протизапальну дію.
Пальма сабаль (екстракт)
Екстракт містить 84% вільних жирних кислот (особливо лауринової та олеїнової) та 2% фітостеринів (ситостерину й амірину). Жирні кислоти блокують перетворення тестостерону на дигідротестостерон. Це зупиняє розвиток аденоми, зменшує розмір простати й усуває ніктурію (нічні позови сечовипускання).

Гіркокаштан (плоди)
Забезпечує нормальний кровообіг, який дуже важливий для функціонування простати, зниження запалення й профілактики застійного простатиту. Плоди багаті на ескулін та есцин, які перешкоджають венозному застою простати, сприяють зменшенню її розмірів і відновлюють нормальне кровопостачання до органів малого тазу. Має протизапальну і протинабрякову дію. Есцин розріджує кров, покращує капілярний кровообіг та підвищує ерекцію.

Осика звичайна (бруньки)
Джерело глікозиду саліцину, що має протизапальну дію при простатиті, лютеоліну, який зміцнює капіляри та налагоджує кровообіг у простаті, і антиоксиданту галової кислоти, котра входить до складу дубильних речовин, які захищають сечостатеву систему від інфекцій. Бруньки також відзначаються високим вмістом мікроелементів, зокрема цинку та хрому, необхідних для вироблення чоловічих гормонів і секрету простати.

Кропива дводомна (корінь)
Лігнани блокують перетворення тестостерону в дигідротестостерон, що сприяє гальмуванню процесів, які призводять до гіперплазії (зростання) простати, тобто викликають аденому простати.

Пастернак посівний (насіння)
Ефірна олія та флавоноїдні глікозиди – основні компоненти насіння. Підвищують статеву функцію, нормалізують функції сечоводів. Попереджають розвиток новоутворень.

Петрушка (листя та корінь)
Апіїн розслабляє гладеньку мускулатуру сечового міхура, покращуючи відходження сечі. Це сприяє виведенню токсинів і солей натрію, що знижує запальні процеси, знімає набряки. Міристицин та апіол з ефірної олії рослини захищають тканини від вільних радикалів, знімають запальні процеси в простаті та сечовому міхурі, запобігають розвитку простатиту.

Кріп городній (насіння)
Діуретик і спазмолітик, який полегшує сечовипускання. Підвищує виділення із сечею натрію та хлору. Знижує активність макрофагів та інгібує NF-kB, зменшуючи вироблення запальних цитокінів, що призводить до розвитку аденоми. В ефірній олії також міститься антисептик феландрен, який згубно діє на кишкову паличку, адже вона найчастіше викликає запальний процес у сечовому міхурі (цистит).

Гліцин, аланін і глутамінова кислота
У комплексі знижують прояви гіперплазії, простатиту, полегшуючи симптоми. Гліцин стимулює роботу центральної нервової системи, а глутамінова кислота виконує функцію будівельного матеріалу для протеїнів, з яких складається основний секрет передміхурової залози. Аланін розширює судини й перешкоджає виділенню гістаміну, що сприяє зниженню запалення та набряклості простати. Збільшується сила й тривалість ерекції. Аланін стимулює енергетичний обмін речовин, покращує метаболізм вуглеводів. Разом вони покращують якість сперми, збільшують кількість і життєздатність сперматозоїдів.

Склад доповнюють висушені та подрібнені пророщені зерна вівса, пшениці та кукурудзи. Вони є джерелом амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів і фітогормонів у біологічно активних та легкодоступних формах, які допомагають налагодити обмін речовин, знімають запалення. Підвищують імунітет, нормалізують гормональний фон, подовжують молодість. Регулярне вживання пророщених зерен поповнює запаси поживних речовин, підсилює дію всіх компонентів фітокомплексу та пришвидшує настання ефекту.

Чоловікам — по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання: 30-45 днів. Повторний курс — після 30-денної перерви.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Екстракт плодів пальми сабаль (Serenoa serullata), 45% жирних кислот
- Трава кропиви дводомної (Urtica dioica)
- Кора (листя) тополі тремтячої (Populus tremula)
- Плоди гіркокаштана звичайного (Aesculus hippocastanum)
- Корінь петрушки кучерявої (Petroselinum crispum)
- Насіння кропу городнього (Anethum graveolens)
- Плоди пастернака посівного (Pastinaca sativa)

Вміст в 1 капсулі, мг:
- l-гліцин 5
- l-аланін 5
- глутамінова кислота 5

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


П.Сабаля – натуральний комплекс на основі рослинних компонентів, що чинить антипроліферативну та протизапальну дію на передміхурову залозу. Жирні кислоти сабаля та лігнани кропиви перешкоджають утворенню активної форми тестостерону, зменшуючи розмір простати при аденомі, полегшують сечовипускання. Ці властивості доповнює апіїн петрушки й складові кропу. Ескулін та есцин каштану нормалізують кровообіг у залозі, а осика й пастернак усувають запальні процеси. Запобігає розвитку імпотенції. Підсилює сперматогенез.

Переваги:


  • Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

  • Стандартизований екстракт пальми сабаль (45% жирних кислот).

  • Комплексна дія амінокислот гліцину, аланіну та глютамінової кислоти вкрай необхідна для підтримання здоров’я передміхурової залози й вироблення чоловічих статевих гормонів.