Головна
back-arrow
ЗДОРОВ'Я
back-arrow
Лайфгард
Лайфгард

Лайфгард

Підвищення імунітету

30 капсул
223 грн
Купити

Призначення: Підвищення загальної опірності організму і його неспецифічного імунітету до вірусних захворювань. Профілактика та лікування застуди, грипу, ГРВІ.

Дія:
  • Підвищує імунітет.
  • Сприяє профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій.
  • Має антиоксидантну та протизапальну дію.
  • Відновлює дефіцит поживних речовин.
Ехінацея (корінь)
Імуностимулювальну дію мають полісахариди (арабіногалактан, гамма-інулін) та алкіламіди ненасичених кислот, яких у рослині близько 20. Сполуки сприяють швидкому виробленню необхідних імуноглобулінів для впізнання збудника інфекції та зв'язування його, а також стимулюють макрофаги. Алкіламіди додатково збільшують продукування цитокінів, які стимулюють імунну систему і знижують запалення. Глікопротеїни ехінацеї мають пряму противірусну активність, дають сигнал клітинам на вироблення альфа-інтерферону. Підсилюють протизапальні властивості кореня ефірні олії рослини.

Імбир
Головна активна речовина рослини – алкалоїд гінгерон. Саме він відповідає за гострий смак імбиру. Гінгерон знімає симптоми застуди (ломоту в тілі, головний біль), посилює кровообіг, розширює судини, що знімає запалення, полегшує відходження мокротиння. Ефірна олія рослини містить до 70% цингіберену, разом із гінгероном він пригнічує зростання вірусів та бактерій. Доповнюють протизапальні й антисептичні властивості цингіберену та гінгерону флавоноїди, кількість яких у імбиру вдвічі вища, ніж у часнику чи цибулі. Особливо цінний флавоноїд кемпферол, що має цілий спектр корисних властивостей. Він пригнічує зростання мікробів, є антиоксидантом, знімає запалення, усуває біль, алергію. Усе це полегшує стан під час хвороби.

Лимонник китайський (плоди)
Потужний адаптоген. Основні активні сполуки – лігнани схізандрину та гомізину (більше 30 видів). Вони посилюють вироблення антиоксидантних ферментів у мітохондріях майже всіх органів, захищаючи їх від перевантажень і порушень роботи. З'єднання збільшують вироблення оксиду азоту та викликане ним розслаблення судин. Посилення кровотоку підвищує працездатність, активність імунної системи. Доповнюють імуномодулювальні можливості лимонника полісахариди. Реакція на стрес теж знижується, адже зменшується вироблення кортизолу, а кількість ацетилхоліну підвищується. Це стимулює когнітивні властивості. Завдяки властивостям лимонника людина без шкоди здоров'ю може переносити важкі умови і не хворіти.

Вітамін С
Знижує частоту застудних захворювань і тривалість перебігу хвороби. Вітамін накопичується в імунних клітинах та витрачається при інфікуванні. Він впливає на активність фагоцитів, лімфоцитів і вироблення цитокінів. Додатково зупиняє продукування та знижує токсичність гістаміну, чим зменшує алергічну реакцію на бактеріальні й вірусні білки. Це знижує набряклість, неприємні відчуття у тілі. Окрім цього, вітамін діє як антиоксидант, віддає свої електрони вільним радикалам. Активує ферменти восьми важливих для життя реакцій, пов'язаних із загоєнням ран, припиненням капілярних кровотеч, синтезом колагену, медіаторів, карнітину. Аскорбінова кислота попереджає онкозахворювання, сприяючи генерації пероксиду водню, що руйнує ракові клітини й не шкодить здоровим.

Вітамін А
Вітамін важливий для подовження молодості організму, регулюючи диференціацію клітин і транскрипцію ДНК. Завдяки цим властивостям впливає і на імунітет, прискорюючи поділ і диференціацію захисних клітин. Ретинол посилює бар'єрні властивості епітелію, підвищуючи зчеплення його клітин між собою й допомагаючи швидкій заміні старих структур. Це захищає від проникнення бактерій та вірусів через шкіру, слизові оболонки.

Цинк бісгліцинат
Знижує ефект від запальних цитокінів. Він входить до складу багатьох захисних противірусних білків організму. Їхній ефект пов'язаний із гальмуванням вивільнення вірусної РНК з оболонки, ослабленням її захисту та подальшим поділом РНК на фрагменти. Це призводить до загибелі вірусу ще до зараження клітини. Мікроелемент впливає на засвоєння вітаміну А, адже бере участь у процесі синтезу транспортних білків, які забезпечують переміщення сполуки в організмі.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які підвищують опірність організму до вірусних інфекцій.

Дорослим і дітям старше 12 років — по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від 5 років до 12 років — по 1 капсулі 1 раз день до їди, запиваючи водою.
Курс: 30-45 днів.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Корінь ехінацеї (Echinacea purpurea)
- Імбир (Zіngiber officinale)
- Плоди лимонника (Schisandra chinensis)

Вміст в 1 капсулі, мг:
- Вітамін С (аскорбінова кислота) 20
- Цинк бісгліцинат 10
- Вітамін А (ретинілацетат) 0,3

Вагітність і період лактації, вік до 5 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


Лайфгард – натуральний комплекс для зміцнення імунітету та адаптаційних можливостей організму. Підходить для профілактики хвороб. Підвищує опірність організму в період несприятливих погодних умов і перевтоми. Вживання під час захворювання прискорює одужання та полегшує перебіг хвороби. Комплекс діє за допомогою полісахаридів, лігнанів та алкіламідів рослин. Містить імуномодулювальні вітаміни й мікроелементи.

Переваги:


  • Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

  • Формула підсилена хелатною формою цинку.