Солод житній в стіках
Раціональне харчування
Призначення: Для боротьби із зайвою вагою у програмах корекції маси тіла, для детоксу, покращення когнітивних функцій та кардіопідтримки, при синдромі подразненого кишечника, цукровому діабеті 1 і 2 типу, при важких фізичних навантаженнях.
- Зміцнює імунітет.
- Наповнює енергією.
- Нормалізує кислотно-лужний баланс.
- Покращує розумові та фізичні можливості.
- Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.
- Відновлює процеси травлення.
- Сприяє профілактиці дисбактеріозу.
- Нормалізує обмінні процеси.
- Поповнює запаси поживних речовин.
- Сприяє очищенню від шлаків і токсинів.
- Регулює вагу.
- Сприяє нормалізації рівня цукру в крові.
Жито багате на поживні речовини, є джерелом вітамінів і мінералів, необхідних людині. Для отримання солоду жито проходить всі етапи ферментативного гідролізу, без ферментативної паузи. У результаті складні молекули білків, жирів і вуглеводів розпадаються на простіші сполуки, які не вимагають додаткових енергетичних витрат від організму на перероблення. Регулярне вживання в їжу житнього солоду попереджає розвиток хронічного енергодефіциту, зміцнює імунітет (особливо корисний для хворих, які перенесли тяжкі захворювання, складні операції, а також для людей, які страждають від виснаження (анорексії) або в астенічному стані).
У cолоді житньому ферментованому міститься багато вітамінів-антиоксидантів Е, А, С, які нормалізують рівень артеріального тиску, активно перешкоджають тромбоутворенню, зміцнюють судинну стінку, знижують проникність судин. Позитивно впливають на організм жінок (особливо вітамін Е) протягом усієї вагітності та в післяпологовий період, активно сприяють посиленню лактації.
Солод житній ферментований рекомендується вживати для профілактики та комплексного лікування жіночого й чоловічого безпліддя.
Калій та магній – відмінна профілактика атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту.
Комплекс таких мікро- та макроелементів, як марганець, магній, цинк, хром, селен регулює вироблення власного інсуліну, що попереджає розвиток інсулінорезистентності та цукрового діабету.
Солод житній ферментований вважається найкращим джерелом креатину та вітамінів групи В.
Вживати по одній столовій ложці, додаючи до соку, кефіру, йогурту, каші тощо.
Пророщене ферментоване жито
Вітамінний склад: В1, В2, В3, В5, В6, В9, Н, РР, К, Е.
Мінеральний склад: Калій, кальцій, фосфор, магній, марганець, залізо, цинк, фтор, кремній, сірка, ванадій, хром, мідь, селен, молібден.
Амінокислоти: Лізин, гістидин, аргінін, треонін, серин, глютамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, метіонін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін.
Харчова (поживна) цінність / 100 г: білки - 11,3, жири - 1,5, вуглеводи - 83,1.
Енергетична цінність (калорійність) / 100 г: 326 ккал.
Індивідуальне несприйняття компонентів, вік до 3 років.
Опис:
Нормалізує всі обмінні процеси в організмі, є джерелом енергії. Часто рекомендується для поповнення запасів білка, вітамінів групи В, мікро- та макроелементів.
У Солоді житньому ферментованому міститься багато вітамінів-антиоксидантів Е, А, С, які нормалізують рівень артеріального тиску, активно перешкоджають тромбоутворенню, зміцнюють судинну стінку, знижують проникність судин. Є підтримкою організму вагітних жінок протягом усієї вагітності та в післяпологовий період, сприяє посиленню лактації.
Рекомендується вживати для профілактики та комплексного лікування жіночого й чоловічого безпліддя. Калій та магній запобігають передчасному розвитку атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту й інсульту.
Комплекс таких мікро- та макроелементів, як марганець, магній, цинк, хром, селен посилює вироблення власного інсуліну, що попереджає розвиток інсулінорезистентності та цукрового діабету.
Переваги:
- Зерно жита ферментоване.
- Абсолютна біодоступність.
- Висока біологічна цінність.
- Джерело натуральних вітамінів групи В.
- Низький глікемічний індекс.