Chlorophyll

Chlorophyll

Детокс / Імунітет / Енергія

50 мл
698 грн
Купити

Призначення: Антиоксидантний захист і детоксикація. Підвищення імунітету. Збільшення енергії та кисню для подолання синдрому хронічної втоми, підтримки серця й судин, покращення діяльності лімфатичної та кровоносної системи. Профілактика анемії, а також аnti-age терапія. Активація синтезу гіалуронової кислоти й регуляція кислотно-лужної рівноваги.

Дія:
  • Відновлення енергії.
  • Детоксикація й лімфодренаж.
  • Профілактика та лікування анемії.
  • Підсилення імунного захисту.
  • Гепатопротектор.
  • Відновлення та живлення мікробіому.
  • Стрес-адаптоген.
Хлорофіл кропиви – потужне джерело кисню й регулятор клітинного дихання. Забезпечує альтернативний шлях постачання глюкози до енергетичних станцій клітин – мітохондрій. Стимулює вироблення червоних кров'яних тілець (еритроцитів). Гемоглобін в еритроцитах відповідає за перенесення кисню до всіх клітин тіла. Так підвищення рівня гемоглобіну забезпечує подачу кисню и запобігає розвитку анемії (недокрів'я). Виводить шлаки і токсини з організму, що робить його потужним засобом для детоксикації, а також є природним дезодорантом для всього тіла (знищує неприємний запах з рота, запах поту). Він легко зв'язує токсини, солі важких металів, канцерогени й видаляє їх з організму (канцерогени змінюють будову ДНК, викликають мутації генів і сприяють виникненню злоякісних новоутворень).
Збільшення кількості кисню в крові сприяє не тільки очищенню організму, але й зміцненню імунітету. Насичена киснем кров – згубне середовище для анаеробних бактерій, одних із головних збудників різних захворювань. Хлорофіл підсилює імунну відповідь на проникнення та розмноження чужорідних агентів (вірусів, бактерій, грибків), прискорюючи фагоцитоз. Вдале поєднання хлорофілу з кропиви та м’яти знищує неприємний запах з рота, прискорює загоєння ран слизової оболонки ротової порожнини (стоматит, гінгівіт).
Хлорофіл – потужний природний антиоксидант, який захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, котрі прискорюють процеси старіння і стимулюють розвиток запальних реакцій. Окислювальні процеси, викликані вільними радикалами, послаблюють природні волокна колагену й еластину, в результаті чого шкіра втрачає тонус. Хлорофіл захищає клітини всього організму від окислення, підтримує кислотно-лужний баланс в організмі на рівні рН 7,3 – 7,4, що дозволяє уповільнити старіння як зовні, так і зсередини.
Хлорофіл забезпечує ефективний антистресовий захист організму та запобігає швидкому розвитку втоми. Магній та вітамін К зміцнюють серцевий м'яз і стінки судин, перешкоджаючи їхньому руйнуванню й кальцифікації. Регулює процеси травлення, знижує почуття голоду, усуває закрепи й здуття. Захищає та відновлює систему ферменту цитохрому Р450, яка керує процесом детоксикації в клітинах печінки й відповідає за нейтралізацію та виведення токсичних речовин із організму.
Хлорофіл є джерелом живлення та енергії для всіх представників мікробіому шлунково-кишкового тракту, шкіри й слизових оболонок. Забезпечує надійну профілактику остеопорозу, запобігаючи вимиванню кальцію з кісток, попереджає розвиток передменструального синдрому в жінок і нівелює його наслідки. Стимулює синтез гіалуронової кислоти в дермі, допомагаючи відновити гідроліпідну мантію шкіри та зберегти її молодість і пружність.
Хлорофіл м’яти перцевої в невеликій кількості має помірну біологічну активність: дезодорує ротову порожнину, запобігаючи розмноженню шкідливих бактерій, вірусів та грибів. Додає продукту приємного смаку.
Рослинний гліцерин – натуральний рослинний тригліцерид, ідеальний розчинник для отримання й зберігання цінних властивостей хлорофілу, котрий розчиняється у воді.

Дорослим і дітям старше 12 років – по 55 крапель (1,67 мл (ml)), що становить 100 мг (mg) хлорофілу, 1 раз на день до їди. Рекомендовано розвести в половині склянки води.

Курс вживання: 30 днів.

- Хлорофіл кропиви
- Хлорофіл м’яти
- Допоміжні речовини: рослинний гліцерин, мед, сорбат калію

Вагітність і період лактації, вік до 12 років, індивідуальна непереносність меду й підвищена чутливість до компонентів продукту.

Опис:


Хлорофіл – природна речовина, яка відноситься до пігментів-поліфенолів. Отримана з кропиви й стабілізована у своїй природній формі. Має комплексний вплив на організм людини.


- Потужний природний антиоксидант. Захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, уповільнює процеси старіння, подовжує молодість, перешкоджає розвитку запальних реакцій.
- Антиканцерогенна дія. Здатний запобігати порушення структури ДНК. Пов’язує канцерогени, які містяться в смаженій їжі, нейтралізує дію бензопірену (загазоване повітря) й афлатоксину (продукти, уражені пліснявою).
- Антимутагенна дія. Блокує перший етап перетворення здорових клітин у ракові. Прискорює апоптоз ракових клітин, попереджає неконтрольоване їхнє ділення.
- Детоксикація. Зв’язує токсини, солі важких металів і виводить їх з організму. Покращує азотистий обмін.
- Насичує кров киснем. Хлорофіл стимулює вироблення еритроцитів. Гемоглобін в еритроцитах відповідає за перенесення кисню до всіх клітин тіла.
- Зміцнення імунітету. Насичена киснем кров – згубне середовище для анаеробних бактерій, головних збудників різних захворювань. Хлорофіл підсилює імунну відповідь на проникнення та розмноження чужорідних агентів (вірусів, бактерій, грибків), прискорюючи фагоцитоз.
- Дезодорувальна дія. Усуває неприємні запахи тіла.
- Регулює кислотно-лужний баланс завдяки лужному мінералу магнію.

Переваги:
- 100% натуральний хлорофіл.
- Інноваційна технологія стабілізації природної форми хлорофілу зберігає всі його корисні властивості, на відміну від напівсинтетичного хлорофіліну.
- Добова норма 100 мг хлорофілу на день в одній дозі.