Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
Екозасіб для знежирення та видалення нагару
Екозасіб для знежирення та видалення нагару

Екозасіб для знежирення та видалення нагару

250 мл
154 грн
Купити

Призначення: Для чищення плит, духовок, мікрохвильових печей, витяжок, решіток вентиляції, грилів, мангалів і шампурів, сковорідок, дек, а також будь-яких керамічних, емальованих, порцелянових, фаянсових поверхонь, пластикових панелей.

Дія:
  • Легке та ефективне видалення жиру й нагару.
  • Не залишає розводів і нальоту.
  • Надає блиск.
  • Комплекс антикальк у складі пом'якшує воду та підвищує мийну здатність.

- Безабразивна формула.
- Зручне використання.
- Містить луг у більш м'якій формі гідроксиду калію.
- Безпечний для довкілля.
- Працює у холодній воді.
- Легко змивається.

Перед використанням збовтати. Рівномірно нанести засіб на поверхню, витримати залежно від виду й інтенсивності забруднення протягом 5-15 хвилин, за потреби потерти щіткою або губкою. Ретельно змити водою. Для найбільшої ефективності рекомендується наносити на попередньо розігріту поверхню.

Мийна дія засобу підсилюється при підвищенні температури, тому поверхню, що очищується, рекомендується попередньо підігріти до +40°С або обробити гарячою водою.

Вода очищена, 5-15% калію гідроксид; <5%: ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, ефір карбонової кислоти з пальмової олії, спирт етиловий, хелатоутворювачі, д-лімонен.

INCI: Aqua, Potassium Hydroxide, Capryl\Decyl Glucoside*, Capryleth-9 carboxylic acid, Ethyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate diacetate, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, D-Limonene.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Містить луг у формі гідроксиду калію. Застосовувати згідно з інструкцією використання, уникати ковтання, вдихання й контакту зі шкірою та слизовими оболонками. Не використовувати на поверхнях, не стійких до дії лугу. У разі потрапляння засобу на покриття зі штучного та натурального каменю швидко промити їх водою для уникнення роз`їдання кольору. Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

Хімічних ПАР, SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в вертикальному положенні в щільно закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +25⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.

Опис:


Екологічна жироруйнівна формула на основі рослинного сольвенту Д-лімонену. Ефективно розчиняє жир, видаляє сажу й кіптяву. Не містить абразивів, не дряпає поверхню. Є екологічно чистим засобом, безпечним для природи та навколишнього середовища.

Переваги:
  • Швидка знежирювальна дія Д-лімонену ефірної олії апельсина.

  • Знищує мікроби та усуває неприємні запахи.