Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
Екозасіб для видалення іржі та вапна
Екозасіб для видалення іржі та вапна

Екозасіб для видалення іржі та вапна

250 г
174 грн
Купити

Призначення: Для чищення ванн, піддонів душових кабін, раковин, сантехніки, унітазів, кахлю, ПВХ-вікон, посуду та столового приладдя, барбекю, автомобільних дисків, скла. Може використовуватись на скляних, емальованих, керамічних, пластикових, акрилових, металевих, хромованих, нікельованих, мідних поверхнях, поверхнях із неіржавної сталі та інших водостійких поверхнях.

Дія:
  • Чистить до блиску.
  • Полірує.
  • Захищає поверхню.
  • Відштовхує воду й бруд.

- Синергічна дія щавлевої кислоти і Д-лімонену бореться зі стійкими забрудненнями.
- Зручне й економне використання.
- Екологічний і безпечний, зазнає повного біологічного розкладання.
- Активний проти бактерій та мікробів.
- Не містить компонентів, що здатні викликати алергію.

Розподілити засіб за допомогою теплої вологої губки на забрудненій поверхні, витримати протягом 5-10 хвилин, за потреби потерти щіткою або губкою. Змити водою. При стійкому забрудненні повторити. Висушити очищену поверхню за потреби.

- Щавлева кислота, що входить до складу пасти, активується дією води, при цьому швидкість реакції прискорюється підвищенням температури, тому для швидкого й ефективного результату рекомендується використовувати теплу воду.
- Локальне нанесення пасти на поверхню без попереднього розпилення унеможливлює процес подразнення слизових оболонок, і тому є більш безпечним.

Вода, 15-30% діоксид кремнію, каолін, 5-15% щавлева кислота, ПАР ефір карбонової кислоти з пальмової олії, <5%: рослинний гліцерин, Д-лімонен, натуральний консервант Lekoguard EB Green.
INCI: 15-30%: Aqua, Hydrated Silica, Kaolin, 5-15%: Oxalic acid, Capryleth-9 carboxylic acid, <5%: Glycerin, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, D-Limonene.

Засіб містить активну органічну кислоту. Використовувати гумові рукавички.
Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

SLS/SLES, фосфатів, агресивних кислот, абразивів, цеолітів, запашок, барвників.

Строк придатності: 36 місяців.
Зберігати в герметично закритій упаковці в сухому місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. Уникати впливу прямого сонячного світла та джерел тепла. При зміні консистенції (можлива при тривалому зберіганні) пасту можна розрідити водою.

Опис:


Формула на основі активного кисню в унікальній стабільній формі, підсилена протимікробною дією натурального комплексу екстракту уснеї та ефірної олії чайного дерева. ЕКОзасіб призначений для очищення від цвілі й грибкових уражень твердих водостійких поверхонь: кахлю, бетону, мармуру, штукатурки та інших виробів з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним покриттям тощо.

Має пролонговану дію, запобігає повторному ураженню поверхні та появі неприємного запаху на довготривалий час.

Переваги:
  • Очищує до блиску без подряпин.

  • Швидка дія проти іржі та водного каменю завдяки кремнію та щавлевій кислоті.