Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
Екозасіб для видалення іржі та вапна
Екозасіб для видалення іржі та вапна

Екозасіб для видалення іржі та вапна

250 г
174 грн
Купити

Призначення: Для чищення ванн, піддонів душових кабін, раковин, сантехніки, унітазів, кахлю, ПВХ-вікон, посуду та столового приладдя, барбекю, автомобільних дисків, скла. Може використовуватись на скляних, емальованих, керамічних, пластикових, акрилових, металевих, хромованих, нікельованих, мідних поверхнях, поверхнях із неіржавної сталі та інших водостійких поверхнях.

Дія:
  • Чистить до блиску.
  • Полірує.
  • Захищає поверхню.
  • Відштовхує воду й бруд.

- Синергічна дія щавлевої кислоти і Д-лімонену бореться зі стійкими забрудненнями.
- Зручне й економне використання.
- Екологічний і безпечний, зазнає повного біологічного розкладання.
- Активний проти бактерій та мікробів.
- Не містить компонентів, що здатні викликати алергію.

Розподілити засіб за допомогою теплої вологої губки на забрудненій поверхні, витримати протягом 5-10 хвилин, за потреби потерти щіткою або губкою. Змити водою. При стійкому забрудненні повторити. Висушити очищену поверхню за потреби.

- Щавлева кислота, що входить до складу пасти, активується дією води, при цьому швидкість реакції прискорюється підвищенням температури, тому для швидкого й ефективного результату рекомендується використовувати теплу воду.
- Локальне нанесення пасти на поверхню без попереднього розпилення унеможливлює процес подразнення слизових оболонок, і тому є більш безпечним.

Вода, 15-30% діоксид кремнію, каолін, 5-15% щавлева кислота, ПАР ефір карбонової кислоти з пальмової олії, <5%: рослинний гліцерин, Д-лімонен, натуральний консервант Lekoguard EB Green.
INCI: 15-30%: Aqua, Hydrated Silica, Kaolin, 5-15%: Oxalic acid, Capryleth-9 carboxylic acid, <5%: Glycerin, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, D-Limonene.

Засіб містить активну органічну кислоту. Використовувати гумові рукавички.
Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

SLS/SLES, фосфатів, агресивних кислот, абразивів, цеолітів, запашок, барвників.

Строк придатності: 36 місяців.
Зберігати в герметично закритій упаковці в сухому місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. Уникати впливу прямого сонячного світла та джерел тепла. При зміні консистенції (можлива при тривалому зберіганні) пасту можна розрідити водою.

Опис:


Натуральна формула на основі високоякісних полірувальних часточок природного походження та органічної кислоти. Ефективний проти іржі, вапна, водного каменю, мильних відкладень та інших видів забруднень. Легко видаляє забруднення, повертає блиск очищеній поверхні, відштовхує вологу та бруд.

Переваги:
  • Очищує до блиску без подряпин.

  • Швидка дія проти іржі та водного каменю завдяки кремнію та щавлевій кислоті.