Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
ЕКОзасіб для миття овочів та фруктів
ЕКОзасіб для миття овочів та фруктів

ЕКОзасіб для миття овочів та фруктів

200 мл
107 грн
Купити

Призначення: Для очищення поверхні фруктів, овочів, зелені, салатів, ягід, сухофруктів, яєць тощо.

Дія:
  • Завдяки органічним кислотам і рослинним ПАР легко усуває небезпечні забруднення, які не змиваються водою.
  • Видаляє забруднення, віск, консерванти, хімікати й небезпечні мікроорганізми.

- Екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання.
- Безпечний для людини та навколишнього середовища.
- Антибактеріальна дія молочної кислоти.
- Повністю змивається водою.
- Зручний у використанні.

Розподілити засіб по поверхні або розчинити у воді з розрахунку 50 мл засобу на 100 мл води. Залишити на 30-60 секунд. Ретельно промити водою.

Безперечно, овочі, фрукти, зелень, сухофрукти – незамінні елементи повноцінного харчування, джерело вітамінів, мікроелементів, амінокислот. Але вся користь від їх споживання може бути зведена нанівець через наявність хімічних речовин. Особливо чутливим до дії хімікатів є дитячий організм. Те, з чим видільна система дорослої людини справляється без проблем, може спричинити серйозні розлади, отруєння і навіть захворювання у дитини. Натуральний ЕКОспрей дає можливість очистити продукти і зберегти всі їхні корисні властивості.

Вода очищена, <5%: ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, етиловий спирт, натрію цитрат, гідролат лайма, молочна кислота, лимонна кислота, екстракт червоного грейпфрута, екстракт граната, натуральний консервант Lekoguard EB Green.

INCI: Aqua, Capryl\Decyl Glucoside*, Ethyl Alcohol,, Sodium Citrate, Citrus Lime Fruit Water, Lactic acid, Citric acid, Citrus Grandis Fruit Extract, Punica granatum Extrac, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Не ковтати. Засіб містить активну молочну кислоту. При підвищеній чутливості шкіри рук використовувати гумові рукавички.

SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, триклозану, парабенів, ароматизаторів, барвників.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Опис:


Натуральний засіб для легкого та безпечного очищення фруктів, овочів, зелені, ягід, сухофруктів, яєць і т.п. від забруднень, бактерій, хімікатів і консервантів, що не змиваються водою. 100% натуральна формула із «зелених» компонентів для щоденного використання. Містить молочну кислоту, гідролат лайма, екстракти червоного грейпфрута і граната.

Переваги:
  • Містить рослинний протимікробний комплекс широкого спектру дії.

  • ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.