Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
Екомолочко для чищення
Екомолочко для чищення

Екомолочко для чищення

500 мл
162 грн
Купити

Призначення: Для всіх водостійких поверхонь, зокрема склокерамічних: посуд, столове приладдя, кухонна плита, раковина, ванна, сантехніка, унітаз, кахель, пластик тощо.

Дія:
  • Легко видаляє забруднення, не залишає розводів.
  • Рослинний гліцерин захищає шкіру рук.

- На основі натурального каоліну та мармурової пудри.
- Ефективне проти стійких забруднень кухні й ванної кімнати.
- Безпечне для будь-якої водостійкої поверхні.
- Екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання.
- Безпечне для людини та навколишнього середовища.
- Містить антибактеріальний комплекс червоного грейпфрута й граната.
- Підходить для склокерамічних поверхонь.

Нанести на вологу губку або безпосередньо на поверхню, потерти, змити водою. Для посилення ефекту санітарної обробки залишити на поверхні до 10 хвилин. За потреби повторити. Використовувати на твердих вологостійких поверхнях. Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

Молочко можна використовувати для очищення виробів зі срібла (столове приладдя, ювелірні прикраси): нанести на поверхню предмету, що очищується, потерти бавовняною тканиною, змити водою.

Вода підготовлена, 15-30% мармурова пудра, 5-15% каолін, ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, <5%: ПАР з кокосової олії, рослинний гліцерин, етиловий спирт, хелатоутворювач, молочна кислота, ксантанова камедь, екстракт червоного грейпфрута, екстракт граната, калію сорбат, натуральний консервант Lekoguard EB Green, ефірна олія.

INCI: Aqua, Calcium carbonate, Kaolin, Capryl\Decyl Glucoside*, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Ethyl Alcohol, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, Lactic acid, Lactic acid, Xanthan Gum, Citrus Grandis Fruit Extract, Punica granatum Extrac, Рotassium sorbate, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, Oil.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Уникати ковтання та контакту з очима. У разі потрапляння засобу в очі промити їх проточною водою. Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

Хімічних ПАР, SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.

Опис:


Натуральний, м’який та безпечний засіб для видалення забруднень різного походження. Видаляє жир, нагар, іржу, вапняний наліт, водний камінь, побутові забруднення тощо. Очищує мікротріщини й подряпини на всіх кухонних поверхнях та посуді. Чистить до блиску, не залишає розводів.

Переваги:
  • На мікро- і макрорівні сорбуються забруднення без пошкодження поверхні.

  • ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.