Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
ЕКОконцентрат кисневмісний для відбілювання
ЕКОконцентрат кисневмісний для відбілювання

ЕКОконцентрат кисневмісний для відбілювання

250 мл
277 грн
Купити

Призначення: Для білих і кольорових тканин усіх типів. Для водостійких поверхонь (кахель, кераміка, скло, пластик, гума, дерево, емальовані поверхні тощо).

Дія:
 • Делікатно відбілює білий одяг, усуває сірий наліт на білих речах.
 • Впорається з пігментними плямами від соку, фруктів, овочів, вина, кави, чаю, дитячого харчування, крові, зеленки, йоду, трави, фарби, іржі тощо.
 • Усуває неприємні запахи. Ефективний проти запаху поту.
 • Знищує цвіль і грибок на водостійких поверхнях (кахель, кераміка, скло, пластик, гума, дерево тощо). Має пролонговану дію, запобігає повторному ураженню поверхні та появі неприємного запаху на довготривалий час.
 • Підтримує високий рівень гігієни.
 • Руйнує зв’язки стороннього барвника з волокнами тканини та повертає початкову білизну тканинам, що зазнали линяння.
 • Має потужну антибактеріальну дію, захищає від небажаних мікробів. Дозволяє випраній білизні довше залишатися свіжою.
 • Не викликає алергічних реакцій.

- Італійська розробка, підтверджена європейська якість і безпека.
- Забезпечує високоефективне концентроване екологічне й безпечне відбілювання за температури вже від 20°С. Можливе використання як окремого засобу для відбілювання чистої білизни, для замочування перед пранням або під час прання разом з основним засобом.
- Має синергічний ефект із основним засобом для прання, підвищує його мийну здатність і дозволяє зменшити витрату.
- Можна комбінувати з засобами, що містять у своєму складі ензими (на противагу звичайним кисневмісним продуктам), при цьому дієвість останніх зберігається.
- Перешкоджає відкладанню солей жорсткості на речах і нагрівальних елементах пральної машини, тому регулярне його додавання при пранні подовжує термін експлуатації пральної машини й зберігає початковий вигляд улюблених речей.
- Чудово працює за низьких концентрацій і невисокої температури, на відміну від мийної дії та якості відбілювання традиційними засобами, які значною мірою залежать від концентрації та температури.
- Безпечний для волокон тканин, людини та навколишнього середовища.
- Дозволяє економити електроенергію шляхом зниження температури прання й природні ресурси за допомогою більш коротких циклів прання, а також заощаджувати завдяки низькому зношуванню тканин.
- Низька температура відбілювання не пошкоджує волокна тканин, подовжує термін використання речей.

Для виведення плям: нанести засіб на пляму, попередньо змочивши тканину водою. Витримати протягом 5 хв. Випрати.
Для відбілювання: розчинити 15-30 мл засобу в 4-5 л води. Замочити речі на 30-60 хв. Для досягнення максимальної відбілювальної дії можна залишити на ніч. Прополоскати.
Для підсилення дії основного засобу для прання: 15-30 мл ЕКОконцентрату додати разом з основним засобом для прання у відсік пральної машини для рідин.
Відновлення білого кольору речей: розчинити 30-50 мл засобу в 4-5 л води за температури не вище 40°С. Замочити речі, що зазнали линяння, на 60-120 хв. Прополоскати. За потреби повторити.
Для знищення грибка: рівномірно розподілити засіб на ураженій грибком поверхні, залишити на 30-60 хв. У разі сильного пошкодження рекомендується час дії збільшити до 12 годин або залишити засіб на ніч. За потреби потерти щіткою або губкою. Ретельно змити водою.

- Найкращий ефект відбілювання досягається за температури до 40°С на попередньо випраній тканині.
- Для підсилення мийної дії та покращення процесу прання ЕКОконцентрат можна використовувати на всіх циклах прання та для всіх видів кольорових і білих тканин.
- Найшвидше білий колір відновлюється на тканинах, що мають свіжі ознаки линяння.
- Для запобігання розвитку грибка на внутрішніх поверхнях пральної машини з горизонтальним завантаженням ЕКОконцентратом рекомендовано обробити ті її ділянки, де залишається волога. Засіб не потребує змивання до наступного використання пральної машини.

Вода очищена, 15-30%: пероксикарбонова кислота PAP (активний кисень).

INCI: Aqua, Ɛ-phthalimido-peroxy-hexanoic acid.

- Засіб є висококонцентрованим. Для виведення плям на кольорових речах при локальному нанесенні необхідно перевірити стійкість кольорів, скориставшись тестовим клаптиком тканини (у комплекті з новим виробом) або використати невелику непомітну ділянку й обробити засобом. Якщо через 5 хвилин колір змінився, концентрацію засобу необхідно зменшити у 2-3 рази шляхом розведення водою.
- Збовтати перед використанням.

SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, консервантів, барвників, ароматизаторів.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Опис:


Багатофункціональний продукт на основі інноваційної форми активного кисню, ефективність якого суттєво перевищує дію перекису водню чи перкарбонату. Надійний помічник у пранні та прибиранні. Використовується для відбілювання, виведення пігментних плям, усунення наслідків линяння речей, посилення якості прання, очищення та догляду за поверхнями. Високоефективний проти бактерій, грибка та спор. Має дезодорувальну дію.

Переваги:
 • Унікальний продукт на ринку України.

 • Миттєва відбілювальна дія інноваційної форми активного кисню від 20°С.

 • Швидка антибактеріальна й протигрибкова дія.