Головна
back-arrow
ДЛЯ ДОМУ
back-arrow
ЕКОконцентрат для видалення плям різного походження
ЕКОконцентрат для видалення плям різного походження

ЕКОконцентрат для видалення плям різного походження

250 мл
183 грн
Купити

Призначення: Використовується для білих і кольорових виробів із бавовняних, лляних, віскозних, синтетичних і змішаних тканин. Не використовувати для виробів із шовку та вовни.

Дія:
  • Видаляє плями органічного походження, зокрема змішані: молочні продукти, кров, піт, трава, чай, кава, соки, фрукти, овочі, олія, майонез, соуси, вино, тваринний жир, шоколад, косметичні засоби тощо.
  • Зберігає яскравість кольорів і захищає волокна тканин від передчасного зношування.
  • Підвищує мийну здатність основного засобу, покращує якість прання.

- Дієвий проти усіх відомих плям і специфічних органічних забруднень.
- Не викликає алергічних реакцій.
- Низькотемпературний режим прання дозволяє заощаджувати енергоспоживання.
- Економить основний пральний засіб.
- Безпечний для людини та навколишнього середовища.
- Екологічний, зазнає повного біологічного розкладання.
- Безпечний для білих і кольорових речей.
- Багаторазово покращує якість прання.
- Підтримує первозданну чистоту речей, захищає волокна тканин від накопичення в них стійких забруднень.
- Має антипілінговий ефект, освіжає кольори.
- Зручний у використанні.

Для використання в машинах будь-якого типу і ручного прання. Перед використанням збовтати. Нанести концентрат на попередньо зволожену забруднену ділянку виробу і залишити до подальшого прання. Випрати.
З метою покращення якості прання можливе використання концентрату (20-30 мл) разом з основним засобом під час прання або попереднє замочування (20-50 мл на 3 л води). Оптимальна температура прання — від 30°С до 40°С.

- Для покращення дії ферментів рекомендується перед пранням попереднє замочування білизни з ЕКОзасобом за температури до +40°С на 30 хв.
- При використанні порошку можливе зменшення прального засобу до 50% без втрати мийного ефекту.
- Висока концентрація ензимів у складі засобу дозволяє його використання з метою попередження забруднення каналізаційних труб раковин, ванн, душових кабін: налити 20 мл засобу в стічний отвір, не змивати мінімум 30 хв.

Вода підготовлена, 5-15%: сульфати жирного спирту кокосової олії*, ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, ПАР з жирних спиртів рослинної олії*, мило з кокосової та пальмової олій, <5%: спирт етиловий, рослинний гліцерин, ПАР з кокосової олії, ензими, лимонна кислота, натуральний консервант Lekoguard EB Green, сіль харчова, д-лімонен.

INCI: Aqua, Sodium Coco-sulfate*, Caprylyl\Decyl\Lauryl Glucoside*, C12C18 Fatty alcohol*, Soap, Alcohol Denat, Cocamidopropyl Betaine , Glycerin, Enzyme, Sodium Chloride, Citric Acid, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, D-Limonene.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

- Дотримуватися рекомендацій виробника на ярликах речей про вид і кількість циклів прання.
- Не підходить для виробів із вовни й шовку.

Хімічних ПАР, SLS/SLES, оптичних відбілювачів, силіконових піногасників, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Опис:


ЕКОзасіб на основі ензимів для безпечного видалення плям, стійких забруднень і підвищення якості прання. Містить комплекс ензимів широкого спектру дії, що мають синергічний ефект у боротьбі з жировими, білковими, пігментними, крохмальними та іншими плямами. Проникаючи в структуру забруднення, ензими розщеплюють його на речовини, які з легкістю видаляються. Залишає речі чистими і виводить навіть ті забруднення, що непомітні, але мають здатність накопичуватись і сприяти передчасному зношуванню речей. Захищає колір тканин, попереджає утворення котишок.

Переваги:
  • Швидка дія ензимів.

  • ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.